2733
2734
عنوان

حرفی برای گفتن ندارم...

143 بازدید | 13 پست

خونه مادرشوهرمم

همه دارن راجع به کارشونو بیمه و شرایطشون نرف میزنن

منم افسرده شدم اومدم تو اتاق

این همه درس خوندیم آخرشم هیچی به هیچی...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حالو فک کن من ناراحتم هستم برای اینکه یوقت کنکور قبول نشم با اینکه میدونم دراینده بیکارم

اصن یه وضعی :/ 

نمیخونی یجور میخونی یجور

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودتو ناراحت نکن. منم مثل خودتم. ایشالا خدا خودش مشکلمونو حل کنه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728

منم همدرد شمام

اینهمه درس خوندم و نمرات خوب وقتی میبینم اونایی که هیچی بلد نبودن الان بهترین کارا رو دارن ناراحت میشم

همش احساس پوچی میکنم .... دوست دارم برم سرکار

نمی‌دونم چرا اعتمادبنفسم جلو اونایی که شاغلن کمه...

منم همدرد شمام اینهمه درس خوندم و نمرات خوب وقتی میبینم اونایی که هیچی بلد نبودن الان بهترین کارا ر ...

منم همینم

دلم میسوزه شاگرد الف بودم

استادم بهم پیشنهاد کارداد گفتم میخام ادامه تحصیل بدم

پشیمونم خیلی

2738
حالو فک کن من ناراحتم هستم برای اینکه یوقت کنکور قبول نشم با اینکه میدونم دراینده بیکارم اصن یه وضع ...

خب درس خوندن فقط برای کار نیست که

من خودم خیلی درسو دوست دا م میخام دکترامم بکیرم

ولی توی بعضی جمع ها که با مدارک پایین تر از من سر کار میرن و تازه کلی هم غر میزنن 

یه دفعه ای انگار میشکنم و بهم میریزم

میکروبیولوژی

من به خاطر بچه هام دوست دارم ادامه بدم

فردا روز همه مامان و باباها باسوادن خیلی بد میشه بچه من بگه پدرومادرم سطح سوادشون پایینه

من میخام دکترامو بگیرم انشااله

به همسرمم پیشنهاد دادم اونم ادامه بده

من به خاطر بچه هام دوست دارم ادامه بدم فردا روز همه مامان و باباها باسوادن خیلی بد میشه بچه من بگه ...

منم خیلی دوس دارم ادامه بدم ولی اصلا حوصلم نمیگیره برا کنکور دوبارع بخونم چون هیچ انگیزه ای برام نمونده با وجود خوندن کلی درس سخت وضعمون اینه تو خونه بمونیم اونوقت دیپلمه ها کار دارن ما بیکاریم😑

منم همینم دلم میسوزه شاگرد الف بودم استادم بهم پیشنهاد کارداد گفتم میخام ادامه تحصیل بدم پشیمونم ...

آدم وقتی میفهمه که دیگه دیر شده

بازم توکل بر خدا... فقط خودش باید کمکون کنه و گرنه بنده هاش که همش دنبال پارتی هستن