2726

سلام عزیزم از لحاظ آموزشی خوبه تا حدودی مثلا کلاس زبان و شنا و ژیمناستیک دیدم داره ولی اسیتک تو نشنیدم 

ولی فکر کنم بگردی پیدا میکنی

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه خبره بابا سه تا کلاس بچه رو داغون میکنی بذار بزرگ شه ببین به چی علاقه داره بعد

حالا قبل مدرسه ۳ سال وقت داره .سالی رو یکیش کار کنه یاد میگیره فشار نمیاد که بهش! نمیخوام که حرفه ای کار کنه .این آموزشا لازمه به علاقه نگاه نمیکنه

2728
سلام عزیزم از لحاظ آموزشی خوبه تا حدودی مثلا کلاس زبان و شنا و ژیمناستیک دیدم داره ولی اسیتک تو نشنی ...

چه خوب خداروشکر.امیدوارم مربیاشون خوب باشن.راستی تو کدوم فاز هستن اینا؟ 

حالا قبل مدرسه ۳ سال وقت داره .سالی رو یکیش کار کنه یاد میگیره فشار نمیاد که بهش! نمیخوام که ح ...

نه لازم نیست

اسکیتو زود شروع کنی پاهاش مشکل پیدا میکنه

ژیمناستیک هم خیلی حساسه

میگن صفحات رشد ممکنه آسیب ببینه

جاهایی هست میگن مثلا مدرسه ژیمناستیک یا مدرسه شنا و ...

ببر اونجاها

هرچند مربی های اونها هم قابل اعتماد نیستن

بچه ات تو سن حساسیه و خیلی کوچیکه

بچه من حدود 7 سالشه

روزی که 1/5 ساعت میره ژیمناستیک خیلی خسته میشه

چه خوب خداروشکر.امیدوارم مربیاشون خوب باشن.راستی تو کدوم فاز هستن اینا؟ 

ما فاز ۴ هستیم عزیزم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
همون خونه هایی که به مداد رنگی معروف هستن آبی و نارنجیها

نه عزیزم 

ما ساختمونمون جزو خونه های دو خدای و چهار واحدی پردیس تقریبا ویلایی