2726
عنوان

چرا تو توییتر همه بی ادبن

151 بازدید | 8 پست

جدی چرا ؟؟؟

مثلا من چند نفر رو دورادور می شناسم کلا خیلی مدل با شخصیت و مودب و حتی ساکت واینا دارند

اما پیج توییتر شون...نگم براتون انقدر راحت همه چی میگن و همه نوع شوخی ای دارند که اصلا تعجب میکنی این هممونه که انقدر خودش رو میگیره و ...

اصلا انگار توییتر خیلی واقعی تره ملت اونجا خیلی راحتن

من بالای 7 یا 8 ساله تو توییترم. ..تا به حال بی ادبی ندیدم...تنها شبکه اجتماعی که خیلی مودب و تحصیل کرده هستن توییتره. .خداروشکر پای ایرانی ها خیلی باز نشده اونجا مثل اینستاگرام. ...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
من بالای 7 یا 8 ساله تو توییترم. ..تا به حال بی ادبی ندیدم...تنها شبکه اجتماعی که خیلی مودب و تحصیل ...

من هم اول فکر میکردم اینطوریه...

اما خیلی ها راحت کلمات رکیک بکار میبرند

بحث و دعوا منظورم کیست کلا تو توییت هاشون...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم اول فکر میکردم اینطوریه... اما خیلی ها راحت کلمات رکیک بکار میبرند بحث و دعوا منظورم کیست کل ...

از این شاخ ها همه جا پیدا میشن...میخوان بگن خیلی راحتن ولی تعداد شون کمه...یا حالا من کم دیدم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2728
از این شاخ ها همه جا پیدا میشن...میخوام بگن خیلی راحتن ولی تعداد شون کمه...یا حالا من کم دیدم...

آره

ولی مثلا طرف رو من مدت هاست از دور می شناسم

خانواده اش و خودش خیلی سطح شون بالاست 

تو اینستا هم هست اما تو توییتر انگار یه آدم دیگه ست،نه که همش همین حرفهای رکیک باشه اما قشنگ میون توییت هاش پره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آره ولی مثلا طرف رو من مدت هاست از دور می شناسم خانواده اش و خودش خیلی سطح شون بالاست  تو ای ...

خوده واقعی آدما رو میشه تو توییتر دید...