2737
2734
عنوان

بچه بیاین بگین اسمش دزدیه یا نه 😐

569 بازدید | 27 پست

اگه یه چیزی به کسی بدیم در قبال انجام کاری بعد اون طرف کاری براتون انجام نده میشه برم اون چیزه رو بردارم 😕

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه باید ازش طلبش کنی تو برداریش میشه دزدی

اخه می خوام نفهمه بعد فکر کنه گم شده منم بگم چون برام کاری نکردی برات وفا نکرد😂😂

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738

دزدی نیست.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
چرا دادی که در قبالش اون کار را انجام بده  بعدش  چرا چیزی را به کسی دادی می خواهی برداری ...

بابا یه فلش داشتم خیلی اهنگ های قشنگی داشت جاریم گفت بده به من برات مانتو می دوزم بعد دیگه برام ندوخت هی پیچوند

بابا یه فلش داشتم خیلی اهنگ های قشنگی داشت جاریم گفت بده به من برات مانتو می دوزم بعد دیگه برام ندوخ ...

خب می خواستی ندی 

توقعت را بیار پایین 

می دونی فلش چند شده 

می دونی حالا اون اهنگ هایی را دوست داشتی را بدی گلچین کنند چقد هزینه و زمان می بره 

می دونی که کارت اشتباه بوده به جاری رو انداختی بابت دوخت مانتو 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

حالت کلی رو از دیدگاه دین میگم.

اگر بدانی و یقین داشته باشی ک مالت مخلوط با مال کسی دیگر است(مثلا طرف بهت بدهکارِ پول هم داره اما اذیت میکنه و بدهیشو نمیده)میتونی بدون اطلاع خودت برش داری.از نظر قانونی چون ادله ای برای اثبات نداره جرمِ اما از نظر شرع حلالِ حلالِ.ب شرطی ک اولا یقین داشته باشی دوما به همون مقدار طلبت برداری و نه بیشتر

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خب می خواستی ندی  توقعت را بیار پایین  می دونی فلش چند شده  می دونی حالا اون اهنگ ...

من رو ننداختم که تو ماشین داشتیم گوش می کردیم یهو گفت اینو بده به من منم گفتم بردار پولشو بده اونم گفت بجاش برات مانتو می دوزم گذاشت کیفش😐😐

2706