2410
2716
عنوان

قانون جذب

211 بازدید | 16 پست

ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺳﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﺍﺭد:

#ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ، #ﺑﺎﻭﺭ ﻭ #ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ

1⃣ ﺫﻫﻨﺘﻮ ﺁﺭﻭﻡ ﮐﻦ و ﺑﺮﺍﯼ ۱۰ ﺗﺎ ۱۵ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﮐﻦ👈 ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﻗﺪﺭﺕ ﺫﻫﻨﺘﻮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯽﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻣﯽﺭﯼ. ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭﯾﻪ ﺍﻣﺎ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺍﻧﺠﺎﻣﺶ ﺑﺪﯼد😍

2⃣ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮ ﮐﻪ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯽﺧﻮﺍﯼ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮفتی دﯾﮕﻪ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ😋

ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ : ﺗﻮ ﺩﺭﺧﻮاستی رﻭ ﺑﻪ #ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻣﯽﻓﺮﺳﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻓﮑﺎﺭﺕ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﻪ ﺍﻓﮑﺎﺭﺕ ﻭ ﺑﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﺜﺒﺖ ﻫﻤﺎﻫﻨﮓ ﺑﺎ ﺍﻓﮑﺎﺭﺕ ﭘﺎﺳﺦ ﻣﯽﺩﻩ. پس ﺩﻗﯿﻖ ﺑﺪﻭﻥ ﮐﻪ ﭼﯽ ﻣﯽﺧﻮﺍﯼ

ﺍﮔﺮ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﺷﻔﺎﻑ ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻧﺒﺎﺷﻪ،ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﯾﻪ” فرﮐﺎﻧﺲ “ﻣﺒﻬﻢ ﺭﻭ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽﮐﻨﻪ ﻭ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ای رو ﺑﻪ ﺗﻮ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻣﯽﮐﻨﻪ. ﭘﺲ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﺍﺷﺘﯿﺎﻕ ﻗﻮﯼ ﺩﺍﺭﯼ

3⃣ ﺍﺯ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﻦ🙌

ﯾﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﯽﺧﻮﺍﯼ ﺑﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻦ🏡🚘 ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﭘﺎﺳﺦ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ. ﺧﻮﺍﺳﺘﺘﻮ ﺍﺯ ﺣﺎﻻ ﺍﺯ ﺁﻥِ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺒﯿﻦ. ﺗﻮ ﺫﻫﻨﺖ ﺗﺼﻮﺭﺵ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺑﻬﺶ ﺭﺳﯿﺪﯼ. ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﺼﻮﺭﺕ ﺑﺎ ﺟﺰﺋﯿﺎﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ

ﺍﮔﺮ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ،ﺧﻮﺩت رﻭ ﺑﺒﯿﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﻫﺴﺘﯽ، ﺣﻠﻘﻪ ﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺟﺘﻮﻧﻮ ﻟﻤﺲ ﮐﻦ، ﻟﺤﻈﻪ ﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﺷﺪنت رو ﺑﺒﯿﻦ، چه اﺣﺴﺎﺳﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﭼﻪ ﻣﺪﻝ ﻟﺒﺎﺱ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ؟

ﺗﻮ ﺫﻫﻨﺖ ﺗﺼﻮﯾﺮﺷﻮ ﺑﺴﺎﺯ ﻭ ﺑﺒﯿﻦ، ﺗﺼﻮﺭ ﮐﻦ ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ ﻋﺴﻞ ﺭﻓﺘﯽ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﺷﯽ ﺩﺍﺭﯼ. ﺍﯾﺪﻩ ﻫﺎﺗﻮ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﻦ ﻭ ﺗﻮ ﺫﻫﻨﺖ ﺗﺼﻮﯾﺮﺳﺎﺯﯾﺸﻮﻥ ﮐﻦ

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کلا میخام مثبت اندیش باشم و فکرای منفی نیان سراغم و صد البته استرس،اما میبینی نمیشه آدمیزاده دیگه تو فکرش همه چیز میگذره چیکار کنم؟؟

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞
2456
منم کلا میخام مثبت اندیش باشم و فکرای منفی نیان سراغم و صد البته استرس،اما میبینی نمیشه آدمیزاده دیگ ...

عمل نيك ، خلوص نيت ، نماز و روزه احترام به سخنان امام

این اکانت دست 

4⃣ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﺗﻮ ﺑﻨﻮﯾﺲ📝

اینطوری شروع کن ”ﻣﻦ ﺷﺎﺩ ﻭ ﺳﭙﺎﺳﮕﺬﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ….” ﻭ ﺟﻤﻠﺘﻮ (ﭘﺎﺭﺍﮔﺮﺍﻑ) ﺑﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﯽﺧﻮﺍﯼ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﻦ. ﺟﻤﻠﺘﻮ ﺑﺎ ﻓﻌﻞ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻝ ﺑﻨﻮﯾﺲ. ﺟﻤﻠﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺑﮑﺎﺭ ﻧﺒﺮ (ﺍﯾﻨﻮ ﯾﻪ ﺍﺧﻄﺎﺭ ﺑﺪﻭﻥ ) ⛔️

ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﺑﺮﺳﯽ ،ﭼﺸﻤﺎﺗﻮ ﺑﺒﻨﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﻭ ﻣﺜﺒﺖ ﺗﺼﻮﺭﺵ ﮐﻦ ،ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﺑﻬﺶ ﺭﺳﯿﺪﯼ ﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽﯾﻔﺘﻪ

5⃣ ﺍﺣﺴﺎﺳﺶ ﮐﻦ

ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺩاشت رﻭ ﺣﺲ ﮐﻦ. ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﯾﺶ. ﺣﺲ ﺍﻭﻥ لحظه رو ﻣﺰﻩ ﻣﺰﻩ ﮐﻦ ﻭ #ﻭﺍﻧﻤﻮﺩ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ. ﮔﻔﺘﺎﺭﺕ ،ﭘﻨﺪﺍﺭﺕ ﻭ ﮐﺮﺩﺍﺭﺕ ﺑﺎﯾﺪ ﻃﻮﺭﯼ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ به آرزوت رسیدی....!

ﺍﯾﻦ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﯼ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺑﻪ، ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ #قانون_جذب  ﺑﻪ ﮐﺎﺭ میفته، ﮔﺎﻫﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻧﻤﯽﮐﻨﯽ به خواسته ات ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﯼ ﭼﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺣﺲ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﺍﻻﻥ ﺍﻭﻧﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ بعد کاینات ﺑﻪ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺳﺖ ﻋﯿﻨﯿﺖ ﻣﯽﺩﻩ ﻭ ﺗﻮ ﺩﺭﯾﺎﻓﺘﺶ ﻣﯽﮐﻨﯽ

6⃣ ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭ ﺑﺎﺵ🙏

ﺗﻤﺎﻡ ﭼﯿﺰﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﻬﺖ ﺩﺍﺩ ﺭﻭ ﺑﻨﻮﯾﺲ. ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻤﺎﻡ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﻬﺖ ﺩﺍﺩﻩ #ﺷﮑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺵ. ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ. ﺑﺎ ﮐﻤﯽ ﺷﮑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻧﯿﮑﯽ ﻫﺎﯼ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ، ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽﺷﯽ ﺗﺎ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﺮﺍﻧﮕﯿﺨﺘﻪ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺧﯿﺮ ﻭ ﻧﯿﮑﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺭﺍﻩ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻪ. ﺍﮔﺮ #ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﻬﺖ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﻣﯽﺭﺳﯽ، ﺳﭙﺎﺳﮕﺬﺍﺭ ﺑﺎﺵ، ﺍﮔﺮ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﻧﺮﺳﯿﺪﯼ ﺑﺎﺯﻡ ﺳﭙﺎﺳﮕﺬﺍﺭ ﺑﺎﺵ، ﺍﮔﺮ ﺣﺲ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻣﯽﺷﯽ هم ﺷﮑﺮﮔﺬﺍﺭ ﺑﺎﺵ

ﺗﻮ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﻃﻮﻝ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ ﻭ ﻃﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻭﻥ ﺷﮑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯽ، ﺷﮑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻗﺪﺭﺕ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﻣﺤﺮﮎ ﮐﺎﺋﻨﺎﺗﻮ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﯽﮐﻨﻪ

7⃣ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﻦ

ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺗﺼﻮﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﮐﺎﻣﻼ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﯿﻪ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﻓﻮﺭﺍ ﭘﺪﯾﺪﺍﺭ ﻣﯽﺷﻪ. ﺧﻮﺩﺕ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ(ﺑُﻌﺪ ﺩﯾﮕﺮ) ﺑﺒﯿﻦ ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﯽﮐﻨﯽ ﻓﻮﺭﺍ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﯽﺷﻪ

ﻣﺮﺗﺐ ﺩﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﯼ ﺧﻮﺍﺳﺘﺖ ﻧﺒﺎﺵ؛ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﺟﺬﺑﺸﻮﻧﻮ ﺧﺮﺍﺏ ﻣﯽﮐﻨﻦ. ﺍﮔﺮ ﺗﻮ ﻣﺮﺗﺐ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻭ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﺕ ﺑﺎﺷﯽ ﻓﻘﻂ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻣﯽﮔﯽ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﻮ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﻭ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ #ﺟﺬﺏ ﻣﯽﮐﻨﯽ ،ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮه...☹️ #ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺵ و ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻧﺸﻮ ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﺕ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﻧﺸﺪﻩ، ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻧﺪﻩ ﮐﻪ “ﺁﺧﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﻣﻤﮑﻨﻪ؟”

ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺑﺪﻩ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﺑﺮﺍﺕ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﻧﮕﺮﺍﻥ “ﭼﻄﻮﺭ” ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻥ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ، ﯾﻌﻨﯽ ﺑﺎﻭﺭﺕ ﮐﻤﻪ ﻭ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﯾﺎﺩ ﻣﯽﺩﯼ ﮐﻪ ﭼﯽ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﻪ. ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ ﺩﺍﻧﺴﺘﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﺍﺭﻩ.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
خودت امتحان کردی ؟جواب میده؟

بله عزیزم جواب میده. کافیه فقط باور داشته باشیم خواستمون رو و طبق این اصول پیش بریم

2714
چ دنگ و فنگی داره 😐😐 

خیلی راحته در عین سختی😊 وقتی ما ارزویی داشته باشیم صد در صد طی کردن این مراحل خیلی خیلی راحته

بله عزیزم جواب میده. کافیه فقط باور داشته باشیم خواستمون رو و طبق این اصول پیش بریم

با نامزدم قهرم و قصد جدایی داریم، برمیگرده ؟😢

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
منم کلا میخام مثبت اندیش باشم و فکرای منفی نیان سراغم و صد البته استرس،اما میبینی نمیشه آدمیزاده دیگ ...

از اول نمیشه صد در صد همه رو کنار گذاشت  ما میگیم ۴۰ روز مثبت بودن بعدش بهشت در انتظاره ولی برای شروع شما باید ریشه ی اون فکر و خیال ها رو  پیدا کنین. نوشتن بهترین توصیه ی من بهتونه؛ هر چیزی توی فکر تون میاد بنویسین و بنویسین تا ذهنتون برای فکر های جدید ازاد بشه

با نامزدم قهرم و قصد جدایی داریم، برمیگرده ؟😢

شما اول باید روی خودتون کار کنین اعتماد به نفستون رو بالا ببرین تمرین های جذب روابط بزنین ؛ سناریو بنویسین ک نامزدتون برگشته روز عقدتونه و..

اینطوری باشم حس دیوونگی بهم دست میده حس میکنم دارم خودمو گول میزنم از خودم بم میاد

ما هر لحظه داریم خودمون رو گول میزنیم عزیزم با تمامی فکر ها و ارتعاشات منفی ک میفرستیم و ناخوداگاه ما باورشون میکنه ؛ تجسم در جهت رسیدن به خواسته هامون گول زدن نیست قرار نیست ۲۴ ساعت شبانه روزی بیایم و تجسم کنیم

من غصه دارم تو زندگیم خونوادم سرزنشم میکنن میگن توافسرده ای مشکل داری اره من مشکل دارم افسردم غصه دارم ولی کسی نیست که حلش کنه هزارجور دعا کروم  بااحساسات مثبت بهش نگاه کروم تا چیزای خوب رو جذب کنم دلم میخواد برم پیش دعت نویس واینا ولی پول این کارارو نمیدم خستم انگار هیچ کاری ازدست هیچ کیس برنمیاد خودم نمیتونم به خودم کمک کنم استارتر اون دعای جبرییل رو برام انجام میدی اگه سختت نیست یاهردعای واسطه ای که وقتت رو نگیره چون تو انجام دادی وجواب گرفتی من واقعا محتاجم اگه پولش رو داشتم میرفتم خیلی کارا میکردم ولی حیف فکرکن منم دوستتم بینهایت دعات میکنم اگه خوب شم دارم نابود میشم کسی حالمو نمیفهه وبقیه بلدن فقط سرزنش کنن😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2706