1373
1363

سلام خانما... 

من یه دونه پسرگل دارم... خیلی هم دوسش دارم... دلم دختر هم میخواد... کسی هست تجربه داشته باشه وکمکم کنه؟؟ 

از دعا و هرچی تاآی یوآی وآی وی اف کسی کاری برای تعیین جنسیت کرده؟ 

رژیم‌کلسیم

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم

دوتاتون سردی بخورین. عرق کاسنی مثلا

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

مردای سیگاری دخترزان

نمی دونم چرااصلاازاین نظرخوشم نیومد😐

دوستان گلم بیاین اینستاپیج من رویه نگاه بندازیدhananfood_one...انواع میوه خشک.لواشک های خوشمزه..دمنوش هاوطعم دهنده های غذایی...عسل وزعفران....خیلی خیلی خوشحال میشم دوستان نی نی سایتیم رواونجاببینم
1350

رازیانه بخور و رژیم کلسیم و منیزیم بگیر!

فس فود و غذاهار شور رو حذف کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1376
مردای سیگاری دخترزان

استدلالت از پهنا تو پانکراسم

عموی من سیگاریه 6 تا پسر داره

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

😂😂😂یه خانومه بود میخواست پسر دار شه کاربرا میگفتن رژیم موز بگیر شمام رژیم کلوچه کوچه فرنگی چیزی بگیر 😂جواب میگری

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها زمانی که احساس می کنم زنده ام، زمانی است که نقاشی می کشم
1226

قبل از اقدام هم خودت هم همسرت پهلو یه متخصص طب سنتی خوب برید . بهتون رژیم بده . 

دوسه نفری اازدکتر اکبری و چند نفری هم ااز دکار کردافشاری نتیجه دلخواهشونو گرفتن. 

راه حل بعدی هم iui . که 100 درصد نیست اونم ولی احتمال رو بالاتر میبره . 

Ivf که 100 درصده ولی ب نظرم نمیارزه به دردسرش 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لبنیااات خیلی بخورید

چند روز قبل تخمک گذاری اقدام کن

ارضا نشو

هرچی خون اسیدی باش دخترمیشه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت بارداری😍😍😍خدایا مرسی که منو ب ارزوم میرسونی🙏❤❤❤❤
ن پسر میشه

منو شوهرم خوردیم دختر شد

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره 20 سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1339