2737
2734
عنوان

بچه های ۶ماهتون چ کارهای میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 54 پست
پسر من ۶ ماهگی واکسن زد خیلی اذیت نشد خداکنه پسر شما هم اذیت نشه 

ان شالله ممنونم 

همینجوریش ک بیچارم کرد خستم کرد 😭پسربزرگ ۲سالشه بمیرم طفلکم‌اینقد اروم اقا 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با اجازه استارتر دوستان قد و وزن ۵ماهگی بچه هاتونو میشه بگید

تو 5 ماهگی

6750 وزنش

قدشم حدود 62

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
😅😅😅😅😅😅  ولله من بچه هام خداروشکر شش ماهه نیستن 😆 سکته می‌کنم برگردم به اون روزا  و ...

کی به حرف افتادن

پسر من 14 ماهشه هنوز حرف نمیزنه😞ماما بابا میگه ولی نه به ما بازی کردنی تکرار میکنه با خودش😞

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
میرینن جیش میکنن  گریه جیغ  خنده میپره  بالفیکس میره ...

😅😅😅😂 عزیزم خوب مهارتهای بلده افرین 😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738

پسر‌من ۱۰ روز دیگه هفت ماه تموم میشه. بدون کمک میشینه و غلت میزنه کامل. روروئک هم قشنگ راه میره همه جا میره اما سینه خیز نمیره. خودش کلی سر و صدا میکنه اما هرکاری میکنم دس دسی کنه یاد نمیگیره. به نظرتون زوده یا خدای نکرده مشکلی هست که دس دسی نمیکنه؟

پسر‌من ۱۰ روز دیگه هفت ماه تموم میشه. بدون کمک میشینه و غلت میزنه کامل. روروئک هم قشنگ راه میره همه ...

😍😍ماشالله بهش 

ن بابا چ مشکلی تمرین کن باهاش یاد میگیره