2726
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7545 بازدید | 150 پست
خدا رو شکر مرسی که گفتی  برای حاجات مهم نمی دونی خوندن چی خوبه؟

چله گرفتن خوبه

حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فقط باید ایمان داشته باشی و به خدا توکل کنی و ناامید نباشی ان شاالله خدا حاجت همه رو بده ...من ازین چله ها حاجت گرفتم :

چله زیارت عاشورا،حدیث کسا،سوره طه،سوره یاسین و نذر صلوات برای امام زمان عج

محیا خانمم    راستی میشه یه صلوات برای ظهورامام زمانم بفرستی مرسی عزیزم😉
چله گرفتن خوبه حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فق ...

مرسی مهربونم 

ان شاءالله منم به زودی میام خبر خوش بهت میدم 

برای ظهور امام زمان صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم سلام. کجائه این خونه سیدجمال؟ادرس پیلیز

تو قزوین هستش.فقطم مال ده روز محرم هست آیین استکان دادنش.شما مگه قزوینی هستی؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
چله گرفتن خوبه حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فق ...

چله سوره یاسین چجوریه؟

الهمم صل علی محمد و آل محمد.                    مــیـونِ مـا یـہ دیـــواره بــڱـو میــشہ شـڪسـت یــا نـہ؟
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

خدا رو شكر كه هنوز انسان هايي معتقد مثل شما وجود دارن تو دوره زمونه اي كه خيلي ها از اسلام برگشتن . اميدوارم خدا هم لياقت و جنبه ي ثروت رو به شما بده و هم ثروت فراوان . ما هم دعا كنيد .

شما خوندی خونه داری شدی منم بخونم😔

من مجردم گلم 

ولی اون اقایی که پیشنهاد داد گفت حتی یه نفر به نیت بزرگتر شدن خونش خونده و خونه بزرگتر خریده و کلی از این دعا تعریف کرد

برای ظهور امام زمان صلوات
ینی چی بدون هیچ پس اندازی میشینین دعامیکنین ک خدا بهتون خونه بده؟؟عایا؟؟یا اشتباه متوجه شدم😑😶

نه مثلا ما مقداری پس انداز داشتیم ولی بااون مقدار نمیشد خونه گرفت خیلی کم بود ولی باهمین ذکر و دعاها یه خونه نوساز بااین پولمون تو موقعیت خوب پیداشد الحمدلله

محیا خانمم    راستی میشه یه صلوات برای ظهورامام زمانم بفرستی مرسی عزیزم😉
ینی چی بدون هیچ پس اندازی میشینین دعامیکنین ک خدا بهتون خونه بده؟؟عایا؟؟یا اشتباه متوجه شدم😑😶

نه اینکه اصلا پس انداز نداشته باشی یا فقط بشینی به نیت نماز ما الان چند ساله دنبال خونه میگردیم یه مقدار پول داریم باید طلا و ماشینم بفروشیم باز یه مقدار کم میاریم یه بار خونه پیدا کردیم ماشین فروش نرفت یه بار پولمون کم اومد نتونستیم وام جور کنیم این نماز و دعا ها باعث میشه موانع از بین بره و بتونیم انشاا... خونه دار بشیم شاید یهو وام خونگی به اسم طرف دراومد یا یه نفر پول لازم بود خونه رو به قیمت پایین‌تر فروخت همه چی در کنار تلاش ممکنه عزیزم

2706