2733
2734
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7557 بازدید | 150 پست
عزیزم اینکه طمع نیست خوب همه چیزای بهتر رو دوست دارن 

نمیدونم اینکه مثلا دوس دارم پولدار تر شبم

تو شهرمون یه سیدی هست خیلی باایمان بوده بعد مرگش خونه اش رو. تکیه کردن هرسال کلی حاجت میده اسمشم  آ سید جمال هست از تکیه اش استکان میگیرن حاجت که گرفتن یه بسته استکان میارن یعنی هرسال محرم اونجا غلغله میشه خوش به سعادتش چه آدم خوبی بوده منم تاحالا کلی حاجت گرفتم  پارسال  محرم نذر کردم خیلی پولدار شیم خخخ.وصعمون خوبه شکر خدا ولی خب دلم بیشتر پول میخواست زد و از یه جایی به بابام یه پول گنده رسید زندگی شون ازین رو به اون رو شد عجب خدا بهشون بیشتر بده ولی واسم عجیب بود انگار اشتباهی شد البته. خدا به بابام مال زیاد و سلامتی بده ولی من این حاجت رو داشتم.خخخ

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمی دونم ولی اگه گفته یکجا بگی همون موقع بگو

انشالله اگه قسمت باشه پس باید صبح زود بخونم که بشه بعدش صلوات فرستاد 

ممنون دوست عزیز

خدا خیرت بده

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
نمیدونم اینکه مثلا دوس دارم پولدار تر شبم تو شهرمون یه سیدی هست خیلی باایمان بوده بعد مرگش خونه اش ...

چقدر خوب 

من ندر صلوات میکنم به نیت اون اقا 

ببین خدارو چه دیدی شاید جور شد برای شما هم 

منم خودم دوستدارم پول داشته باشم 

برای ظهور امام زمان صلوات
2731
چقدر خوب  من ندر صلوات میکنم به نیت اون اقا  ببین خدارو چه دیدی شاید جور شد برای شما هم& ...

حاجت روا بشین دوست عزیز

2738
چیزی برای کسب درآمد یا ادای قرض و بدهی داری که خیلی خیلی سریع جواب بده؟

استغفار امام صادق ۴۰۰ بار تو دوماه

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

ببخشید روزای پریودی چی عیب نداره بخونیم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

نیت چی باید باشه

2706