2703
2553
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7491 بازدید | 150 پست
خب چجوری امکان داره مثلا یکی پول نداره بعد این نماز رو بخونه یهو چجوری ۴۰۰ ۵۰۰ میلیون میتونه بره خون ...

یه چیزی بگم مایه ماشین ساده داشتیم 206 بود بعد من همیشه در ارزوی ماشین خوب درست وقتی اصلااا فکرشم نمیکردم ماشین بهتر خریدیم ازخدا بخواه تو فکرت باشه بهش بگو به نظرت برای خدایی که مالک دنیا بخشیدن یه خونه ی 100 متری کار سختی نیست شاید وامی در خیری چیزی جورشد شما ازقدرت خدا بزرگ توقع کن زیادم توقع کن

یه چیزی بگم مایه ماشین ساده داشتیم 206 بود بعد من همیشه در ارزوی ماشین خوب درست وقتی اصلااا فکرشم نم ...

باشه عزیزم ممنون من در ارزوی یه خونه دو خوابه مرکز شهرم دعا کنید خدا جورش کنه پول داریم ولی کمه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزیزم ممنون من در ارزوی یه خونه دو خوابه مرکز شهرم دعا کنید خدا جورش کنه پول داریم ولی کمه

انشاا... باید به این حرفی کهمیزنم اعتقاد داشته باشی من تا الان 90 درصد چیزایی که خواستم روخدابهم داده چون ته ته دلم همیشه گفتم خدا بهم هرچی خواستم دادی میدونم که ازاین به بعدم درحقم لطف داری توی ازدواجم توی دانشگاهم توی همه چیزم شاید  خیلی مسخره به نظربیاد یا مادی ولی بزار برات بگم  من وقتی مجرد بودم یه همسایه داشتیم که عاشق ماشینشون بودم حای فکرم نمیکردم یه روز خودم داشته باشمش ولی چون عاشق ماشینش بودم و ازخدا میخواستم بهم داد این تازه مادیش بود بخواه ازخدا 

شرایط نماز  نماز باید ثابت باشد یعنی ساعت و دقیقه ایی که نماز خوانده میشود بقیه نناز ها نیز در ...

یعنی اونایی ک فامیلیشون سادات دارن؟ من دوستی دارم ک سیده سادات میگن.فک کنم همونیه ک تو میگی. ولی زیاد با اعتقاد و ایمان کامل استغفرا... من ایمان خودمو نسوزونم نداره. یعنی میشناسم دیگ  خیلی خیلی مذهبی نیس. قبوله به اون بدم؟ وضع مالیشم خوبه

2720
یعنی اونایی ک فامیلیشون سادات دارن؟ من دوستی دارم ک سیده سادات میگن.فک کنم همونیه ک تو میگی. ولی زیا ...

نمی دونم عزیزم اگه میتونی از یه روحانی بپرس

برای ظهور امام زمان صلوات

دورکعت نمازه فقط؟؟منظورم اینه ک سوره یا دعایی ذکری جیزی نداره؟؟؟

بعدم 15 روز هرروز ب یک معصوم؟؟؟!!!خب 14تا معصوم ک بیشتر نداریم 15 همی رو ب نیت کی بخونیم؟؟

مبلغ پول فرق نمیکنه هرکی هر چقد دوس داشت؟؟؟

برا منم دعا کنید خانوماااا ی خونه بزرگتر بگیریم

سلام . بسیار جالب بود . شما خودتون جواب گرفتین ؟ منبعش رو میشه بگین. ممنون 

سلام گلم اونی که گفت گفت اونایی که خوندن نتیجه گرفتن یا حتی خونه بزرگتر خریدن 

ار سید محمد علی روحانی از روحانیون قم

2714

چه تاپیک جالبی

ما یه آپارتمان خوشمل داریم ولی عاشق خونه ویلایی خوشمل هستیم ویلایی خیلی گرونه باید آپارتمان خودمون رو بفروشیم 300هم رو پولمون بذاریم اونم باز می ره حداقل 4سال دیگه

یعنی این نماز رو بخونم میشه همین روزا خونه عوض کنم؟ ؟!!

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

هزار صلوات بعد نماز رو میشه با فاصله خوند؟؟مثلا تا چن ساعت بعدش؟؟

متاهلم بچه هم دارم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

امان ازین بشر دوپا که طمع شیره وجودشو میخوره

چه تاپیک جالبی ما یه آپارتمان خوشمل داریم ولی عاشق خونه ویلایی خوشمل هستیم ویلایی خیلی گرونه باید آ ...

ان شاءالله که میشه این رو یه اقایی به ما گفت و گفت به اونایی که گفته خوندن جواب گرفتن  انگار

2706