1600
1480
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 120 پست
سلام کاملا همه چیش مثل نماز صبحه؟؟؟؟بعد که نماز تموم شد ۱۰۰۰تاصلوات بفرستیم؟

نمی دونم گلم هرچی توضیح داده 

چون من نخوندم

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

خدا رو شکر مرسی که گفتی 

برای حاجات مهم نمی دونی خوندن چی خوبه؟

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546
خدا رو شکر مرسی که گفتی  برای حاجات مهم نمی دونی خوندن چی خوبه؟

چله گرفتن خوبه

حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فقط باید ایمان داشته باشی و به خدا توکل کنی و ناامید نباشی ان شاالله خدا حاجت همه رو بده ...من ازین چله ها حاجت گرفتم :

چله زیارت عاشورا،حدیث کسا،سوره طه،سوره یاسین و نذر صلوات برای امام زمان عج

عقدم  دعاکنین عروسی کنیم  
چله گرفتن خوبه حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فق ...

مرسی مهربونم 

ان شاءالله منم به زودی میام خبر خوش بهت میدم 

ان شاالله...واسه منم دعا کن بوج      

حاجت روا باشی گلم۰😘

عزیزم سلام. کجائه این خونه سیدجمال؟ادرس پیلیز

تو قزوین هستش.فقطم مال ده روز محرم هست آیین استکان دادنش.شما مگه قزوینی هستی؟؟

خواهرای خوبم میشه نفری یه صلوات بفرستین برای سلامتیم خیلی براش غصه می خورم مرسی
1432
تو قزوین هستش.فقطم مال ده روز محرم هست آیین استکان دادنش.شما مگه قزوینی هستی؟؟

نه

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
چله گرفتن خوبه حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فق ...

چله سوره یاسین چجوریه؟

الهمم صل علی محمد و آل محمد.                    مــیـونِ مـا یـہ دیـــواره بــڱـو میــشہ شـڪسـت یــا نـہ؟
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

خدا رو شكر كه هنوز انسان هايي معتقد مثل شما وجود دارن تو دوره زمونه اي كه خيلي ها از اسلام برگشتن . اميدوارم خدا هم لياقت و جنبه ي ثروت رو به شما بده و هم ثروت فراوان . ما هم دعا كنيد .

شما خوندی خونه داری شدی منم بخونم😔

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1403
شما خوندی خونه داری شدی منم بخونم😔

من مجردم گلم 

ولی اون اقایی که پیشنهاد داد گفت حتی یه نفر به نیت بزرگتر شدن خونش خونده و خونه بزرگتر خریده و کلی از این دعا تعریف کرد

من مجردم گلم  ولی اون اقایی که پیشنهاد داد گفت حتی یه نفر به نیت بزرگتر شدن خونش خونده و خونه ...

😉👍

تستش میکنم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
ینی چی بدون هیچ پس اندازی میشینین دعامیکنین ک خدا بهتون خونه بده؟؟عایا؟؟یا اشتباه متوجه شدم😑😶

نه مثلا ما مقداری پس انداز داشتیم ولی بااون مقدار نمیشد خونه گرفت خیلی کم بود ولی باهمین ذکر و دعاها یه خونه نوساز بااین پولمون تو موقعیت خوب پیداشد الحمدلله

عقدم  دعاکنین عروسی کنیم  
ینی چی بدون هیچ پس اندازی میشینین دعامیکنین ک خدا بهتون خونه بده؟؟عایا؟؟یا اشتباه متوجه شدم😑😶

نه اینکه اصلا پس انداز نداشته باشی یا فقط بشینی به نیت نماز ما الان چند ساله دنبال خونه میگردیم یه مقدار پول داریم باید طلا و ماشینم بفروشیم باز یه مقدار کم میاریم یه بار خونه پیدا کردیم ماشین فروش نرفت یه بار پولمون کم اومد نتونستیم وام جور کنیم این نماز و دعا ها باعث میشه موانع از بین بره و بتونیم انشاا... خونه دار بشیم شاید یهو وام خونگی به اسم طرف دراومد یا یه نفر پول لازم بود خونه رو به قیمت پایین‌تر فروخت همه چی در کنار تلاش ممکنه عزیزم

1578