1464
1459
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 111 پست
سلام کاملا همه چیش مثل نماز صبحه؟؟؟؟بعد که نماز تموم شد ۱۰۰۰تاصلوات بفرستیم؟

نمی دونم گلم هرچی توضیح داده 

چون من نخوندم

عزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
منو شوهرم باخوندن ۴۰روز سوره طاها خونه خریدیم

خدا رو شکر مرسی که گفتی 

برای حاجات مهم نمی دونی خوندن چی خوبه؟

عزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
خدا رو شکر مرسی که گفتی  برای حاجات مهم نمی دونی خوندن چی خوبه؟

چله گرفتن خوبه

حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فقط باید ایمان داشته باشی و به خدا توکل کنی و ناامید نباشی ان شاالله خدا حاجت همه رو بده ...من ازین چله ها حاجت گرفتم :

چله زیارت عاشورا،حدیث کسا،سوره طه،سوره یاسین و نذر صلوات برای امام زمان عج

عقدم  دعاکنین عروسی کنیم  
چله گرفتن خوبه حاجت فرقی نداره برای خدا بزرگو کوچیک ازنظر همه هرحاجتی داشته باشن درنظرشون مهمه...فق ...

مرسی مهربونم 

ان شاءالله منم به زودی میام خبر خوش بهت میدم 

ان شاالله...واسه منم دعا کن بوج      

حاجت روا باشی گلم۰😘

عزیزم سلام. کجائه این خونه سیدجمال؟ادرس پیلیز

تو قزوین هستش.فقطم مال ده روز محرم هست آیین استکان دادنش.شما مگه قزوینی هستی؟؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
1449