1421
1389
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 103 پست

دورکعت نمازه فقط؟؟منظورم اینه ک سوره یا دعایی ذکری جیزی نداره؟؟؟

بعدم 15 روز هرروز ب یک معصوم؟؟؟!!!خب 14تا معصوم ک بیشتر نداریم 15 همی رو ب نیت کی بخونیم؟؟

مبلغ پول فرق نمیکنه هرکی هر چقد دوس داشت؟؟؟

برا منم دعا کنید خانوماااا ی خونه بزرگتر بگیریم

سلام . بسیار جالب بود . شما خودتون جواب گرفتین ؟ منبعش رو میشه بگین. ممنون 

سلام گلم اونی که گفت گفت اونایی که خوندن نتیجه گرفتن یا حتی خونه بزرگتر خریدن 

ار سید محمد علی روحانی از روحانیون قم

لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاد اگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چه تاپیک جالبی

ما یه آپارتمان خوشمل داریم ولی عاشق خونه ویلایی خوشمل هستیم ویلایی خیلی گرونه باید آپارتمان خودمون رو بفروشیم 300هم رو پولمون بذاریم اونم باز می ره حداقل 4سال دیگه

یعنی این نماز رو بخونم میشه همین روزا خونه عوض کنم؟ ؟!!

و خدایی که به شدت کافیست.....
1432
چه تاپیک جالبی ما یه آپارتمان خوشمل داریم ولی عاشق خونه ویلایی خوشمل هستیم ویلایی خیلی گرونه باید آ ...

ان شاءالله که میشه این رو یه اقایی به ما گفت و گفت به اونایی که گفته خوندن جواب گرفتن  انگار

لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاد اگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
امان ازین بشر دوپا که طمع شیره وجودشو میخوره

عزیزم اینکه طمع نیست خوب همه چیزای بهتر رو دوست دارن 

هزار صلوات بعد نماز رو میشه با فاصله خوند؟؟مثلا تا چن ساعت بعدش؟؟ متاهلم بچه هم دارم 

من نمی دونم ولی اگه گفته یکجا بگی همون موقع بگو

1394
سادات موسوی از کجا پیدا کنم حالا اینجاش سخت شد 

از روحانیون مسجدتون بپرس گلم

عزیزم اینکه طمع نیست خوب همه چیزای بهتر رو دوست دارن 

نمیدونم اینکه مثلا دوس دارم پولدار تر شبم

تو شهرمون یه سیدی هست خیلی باایمان بوده بعد مرگش خونه اش رو. تکیه کردن هرسال کلی حاجت میده اسمشم  آ سید جمال هست از تکیه اش استکان میگیرن حاجت که گرفتن یه بسته استکان میارن یعنی هرسال محرم اونجا غلغله میشه خوش به سعادتش چه آدم خوبی بوده منم تاحالا کلی حاجت گرفتم  پارسال  محرم نذر کردم خیلی پولدار شیم خخخ.وصعمون خوبه شکر خدا ولی خب دلم بیشتر پول میخواست زد و از یه جایی به بابام یه پول گنده رسید زندگی شون ازین رو به اون رو شد عجب خدا بهشون بیشتر بده ولی واسم عجیب بود انگار اشتباهی شد البته. خدا به بابام مال زیاد و سلامتی بده ولی من این حاجت رو داشتم.خخخ

من نمی دونم ولی اگه گفته یکجا بگی همون موقع بگو

انشالله اگه قسمت باشه پس باید صبح زود بخونم که بشه بعدش صلوات فرستاد 

ممنون دوست عزیز

خدا خیرت بده

نمیدونم اینکه مثلا دوس دارم پولدار تر شبم تو شهرمون یه سیدی هست خیلی باایمان بوده بعد مرگش خونه اش ...

چقدر خوب 

من ندر صلوات میکنم به نیت اون اقا 

ببین خدارو چه دیدی شاید جور شد برای شما هم 

منم خودم دوستدارم پول داشته باشم 

انشالله اگه قسمت باشه پس باید صبح زود بخونم که بشه بعدش صلوات فرستاد  ممنون دوست عزیز خدا خیر ...

خواهش میکنم امیدوارم حاجت روا بشی به حق جدم

1418
1331