1861
1823

تعداد رکعت ها دو رکعت است مانند نماز صبح با هزار صلوات بعد از نماز به مدت ۱۵ شب که شب اول ان از جمعه شب (شب سنبه)  شروع میشود

کیفیت نماز

شب اول به نیت حضرت رسول

شب دوم امام علی 

شب سوم حضرت فاطمه 

شب چهارم اما حسن 

شب پنجم امام حسین 

شیشم اما سجاد 

هفتم امام باقر 

هشتم امام صادق 

نهم امام موسی کاظم

دهم امام رضا

یازدهم امام جواد

دوازدهم امام هادی 

سیزدهم امام حسن عسگری 

چهاردهم امام زمان 

پانزدهم حضرت ابو الفضل

نه توان ادامه دادن دارم نه میتونم بیخیال بشم   برام روزای خوب آرزو کنید مهربونا🙏😍خدایا شکرت❤لطفا برام معجزه کن🙏📿 میشه لطفا یه صلوات برام بفرسی😍😘اگه حاجت داری بیا اینجا📿🙏اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

@دختر_بندری    

ا‍گه میشه تاپیک قبلیو خبر کن بیان دارم اینجا مینویسم 

نه توان ادامه دادن دارم نه میتونم بیخیال بشم   برام روزای خوب آرزو کنید مهربونا🙏😍خدایا شکرت❤لطفا برام معجزه کن🙏📿 میشه لطفا یه صلوات برام بفرسی😍😘اگه حاجت داری بیا اینجا📿🙏اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

مرسی عزیزم ان شاالله خودت کل ایرانو بخری

خدای من بینهایت دوستت دارم💚...... و باید بدونی خیلی بهت احتیاج دارم🍃..........رهایم نکن🙏.......                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍃💚.......              دوستان گرامی من بندری نیستم مستعاره کلا بدونید نام کاربری مستعاره لطفاً سوال نپرسید«با تشکر ویژه»،🙏
1825
پنت هاوس چی؟

اون فقط روزی سه چهار بار نماز جعفر طیار 😥

🧡🧡🧡وزن فعلی۷۵😒        هدف اول🔒👈۷۰  🤨         هدف دوم 🔒👈۶۵   😁         هدف سوم 🔒👈۶۰😐                                                        من یاد گرفتم که  راه پیشرفت نه سریع نه آسان است (ماری کوری)
مرسی عزیزم ان شاالله خودت کل ایرانو بخری

ممنون گلم

1846
پ بقیه اونوقت چیکار کنن

حالا چرا ناراحت میشی؟

هممون بریم زیر کرایه ش

خدای من بینهایت دوستت دارم💚...... و باید بدونی خیلی بهت احتیاج دارم🍃..........رهایم نکن🙏.......                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍃💚.......              دوستان گرامی من بندری نیستم مستعاره کلا بدونید نام کاربری مستعاره لطفاً سوال نپرسید«با تشکر ویژه»،🙏
1794

شرایط نماز 

نماز باید ثابت باشد یعنی ساعت و دقیقه ایی که نماز خوانده میشود بقیه نناز ها نیز در ان موقع باشد

شروع نماز دقیقا سر ساعت و دقیقه مشخص

مکان نماز باید ثابت باشد

یعنی محل سجاده بدون تغیر و جابه حایی 

از اول تا اخر با کسی صحبت نکنید

هر شب به نیت همان معصوم مبلعی پول زیر سجاده گداشته شود مبلع باید هر شب ثابت باشد

مبلع جمع ش ه بعد از ۱۵ شب به سادات علویه ی موسوی (زن یا دخاری که پدرش لز نسل امام کاظم باشد )پرداخت شود 

@دختر_بندری     ا‍گه میشه تاپیک قبلیو خبر کن بیان دارم اینجا مینویسم

صدا زدم لینکت هم زدم گلم

یعنی اینایی که  زمین خواری کردن چجوری صاحب زمین و خونه شدن 🤔🤔🤔

اونا قبلش نماز خوندن بعد خوردن😥

🧡🧡🧡وزن فعلی۷۵😒        هدف اول🔒👈۷۰  🤨         هدف دوم 🔒👈۶۵   😁         هدف سوم 🔒👈۶۰😐                                                        من یاد گرفتم که  راه پیشرفت نه سریع نه آسان است (ماری کوری)
صدا زدم لینکت هم زدم گلم

خدا خیرت بده بازم گذاشتم بخون الان یه شماره هم میزارم

1845