2737
2739

ماشین زدم تو دیوار میخواست کلمو بکنه😟  

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فدا سرت 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
نخند این داستان غم انگیزه

والا من رانندگی میکنم شوهرم جمع میشینه 

گاهی داد میزنه ترمز ترمز ترمز 😑

داستان زندگیمو گذاشتم اگه‌دوست داشتی یه سر بزن 🤗تاپیک اول و سوم 🙏🏻😍 
فدا سرت 

خیلی ناراحتم آبروم رفت من و جاریم با هم داریم رانندگی یاد میگیریم من اینجوری ریدم به هیکل خودم

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
خیلی ناراحتم آبروم رفت من و جاریم با هم داریم رانندگی یاد میگیریم من اینجوری ریدم به هیکل خودم

مهم نیست پرو باششش منم ماشین خودمم تر زدممممم افت قیمتم دادمممم ۵ ملیون افت قیمت دادم فقط ماشینم خودمم ۱۵۰۰ خرجش شد

پیش میاد دیگه دیر نشده جاریتم براش پیش میاد،،، مِن بعد حواست باشه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2706