2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من در مورد زون ۵ در فاز ۱۱ می دونم که مدرسه هاش مقطع ابتدایی ۳ سالی هست راه افتاده و مقاطع دیگه هم از امسال 

خیلی از بلوکای اون زون ساکن داره  , بعضی هاش کامل پره و بعضی هاش بیشتر از نصفی ساکنن 

برای خرید روزمره هم تو همون زون مغازه هست ، حتی سرویس اوتوبوس داره چندبار در روز برای تهران پارس و برگشت 

من در مورد زون ۵ در فاز ۱۱ می دونم که مدرسه هاش مقطع ابتدایی ۳ سالی هست راه افتاده و مقاطع دیگه هم ا ...

گفتم شاید با گرونتر شدن خونه و اجاره تو تهران تعداد ساکنین پردیس بالا رفته باشه 

اگه بشه که خوبه چون ما هم شاید بریم پردیس تهران نمیرسونیم

نه منم نمیدونم اما شنیدم خیلی باید دقت کرد تا کلاه سرتون نذارن

واحدهایی که سند دارن و کلید تحویلن و کارت قسط بانو دارن تکلیف خرید و فروشش معلومه و مشکلی ندارن 

منتها برای پیش خرید واحدهایی که تحویل نشدن باید دقت کرد 

گفتم شاید با گرونتر شدن خونه و اجاره تو تهران تعداد ساکنین پردیس بالا رفته باشه  اگه بشه که خو ...

ساکن که منم شنیدم زیاد شده چون خواهر و برادر دوستم یکیشون پارسال و یکیشون امسال رفتن اونجا و راضی ان