1421
1411

من نمیدونم عزیزم ،ولی یه سوال دارم شما میدونی اونجا متری چنده خونه؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السموات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه. این ذکر باید روزی ۴۰۰ بار له مدت ۶۰ روز گفته بشه ،باعث زبادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست ،

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

من در مورد زون ۵ در فاز ۱۱ می دونم که مدرسه هاش مقطع ابتدایی ۳ سالی هست راه افتاده و مقاطع دیگه هم از امسال 

خیلی از بلوکای اون زون ساکن داره  , بعضی هاش کامل پره و بعضی هاش بیشتر از نصفی ساکنن 

برای خرید روزمره هم تو همون زون مغازه هست ، حتی سرویس اوتوبوس داره چندبار در روز برای تهران پارس و برگشت 

1432
من در مورد زون ۵ در فاز ۱۱ می دونم که مدرسه هاش مقطع ابتدایی ۳ سالی هست راه افتاده و مقاطع دیگه هم ا ...

گفتم شاید با گرونتر شدن خونه و اجاره تو تهران تعداد ساکنین پردیس بالا رفته باشه 

اگه بشه که خوبه چون ما هم شاید بریم پردیس تهران نمیرسونیم

نه منم نمیدونم اما شنیدم خیلی باید دقت کرد تا کلاه سرتون نذارن

واحدهایی که سند دارن و کلید تحویلن و کارت قسط بانو دارن تکلیف خرید و فروشش معلومه و مشکلی ندارن 

منتها برای پیش خرید واحدهایی که تحویل نشدن باید دقت کرد 

گفتم شاید با گرونتر شدن خونه و اجاره تو تهران تعداد ساکنین پردیس بالا رفته باشه  اگه بشه که خو ...

ساکن که منم شنیدم زیاد شده چون خواهر و برادر دوستم یکیشون پارسال و یکیشون امسال رفتن اونجا و راضی ان 

1394