2726
عنوان

تعیین جنسیت نی نی از رو عکس

1052 بازدید | 22 پست

خانوما یه سری هستن اطلاعاتشون زیاده با توجه به عکس نینی میگن بچه پسره یا دختر 

حالا اگ کسی میدونه بگه

اینو تو شش هفته و دو روز گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نی نی پسره😍 ساک لوبیایی پسره ساک گرد دختر❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
عزیزم عکس ۶ هفتگی قابل تشخیص نیست..چون هنوز جنسیتش رشد نکرده که مشخص باشه.. از عکس غربالگری اول میش ...

نه یه عده هستن با توجه به عکس دومی که فرستادم میتونن تشخیص بدن 

برای خودشونم امتحان کردن

واقعاااا 😍😍😍😍😍 خداروشکررررر  آرزوم بود  هر چی باشه حالا سالم باشه

اره❤ جنسیت معلوم شد بهم بگو تشخیص درست دادم🥰

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
سلام ان تی گف پسره خخخ 😉😉

مباااااارک بااااااشه😍انشالله سالم بیاد بغلت❤

نی نی پسره😍 ساک لوبیایی پسره ساک گرد دختر❤

کاش عکس منم میدیدین فرستاده نمیشه 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2706