2726
عنوان

تعیین جنسیت از رو حالات..

256 بازدید | 33 پست

ایا کسی یاد داره؟؟؟

هرچی هنوز قلبش نشنیدم اما خب حالاتم اینجوریه که هم ترشی میخوام هم شیرینی البته مثلا هوس کیک شکلاتی دارم اما شیرینی خامه نه یا هوس ابلیمو زیاد که هرروز باید بخورم اما همه چیز میخورم جوری نیس نخوام حالت تهوع هم زیاد داشتم که عجیب کم شده البته من قبل بارداری هم داشتم یه مقدار همیشه به گوشت فقط علاقه دارم 

یکم متفاوتم ینی بچه چی میشه 😂

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ینی میشه کسی هم ترشی بخواد هم شیرینی 

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

یه دختر شبیه مش زری تودلته🥳✋🏼

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

از علائمت به جز اینکه به گوشت علاقه داری فکر کنم دختره. ولی علاقه به گوشت یعنی پسر. کم پیش میاد اونایی که دخترباردارن عاشق گوشت باشن.

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
خیلی زودی برا تشخیص با توجه به تیکرت

وارد ۷شدم

یا دختر یا پسر😀

نه.دوقلو هستن باهم تفاهم ندارن.یکی ترش میخواد یکی شیرین😂😂😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مرغ دوست داري؟ بيشتر شيريني يا شكلات؟ 

کاکائو دوس دارم درواقع

نه.دوقلو هستن باهم تفاهم ندارن.یکی ترش میخواد یکی شیرین😂😂😂😂😂

خخخخ

2706