2733
2739

من تاپیکی قبلا زده بودم که گاهی حسادت میکنم حالا این پست های مامانچه بخونید..نظرتون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بد حرف زده مشخصه از جای دیگه دلش پر بوده اما بخاطر اینکه اینجور برخوردی نگیری بهتر بود میگفتی حسرت میخورم حسودی کردن با حسرت خیلی فرق داره حسودی یعنی چشم دیدن نداشتن اما حسرت یعنی ارزو داشتن ولش کن گزارش بزن

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
2738

بنده خدا اعصاب نداشتا....فکر کنم باید امین آباد بستریش میکردن 

خدایی من اومدم جوابش بدم گفتم الان جد و اباد منم قهوه ای میکنه😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

دوتا تون در ی حد توهین کردید👏👏👏 😒

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

توام جوابشو دادی دیگه

اگر شما صبوری پیشه کرده بودی ما الان به حمایت از مظلومیتت واست تحصن میکردیم

اما شمام جواب جَفَنگِش رو با جَفَنگ دادی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بنده خدا اعصاب نداشتا....فکر کنم باید امین آباد بستریش میکردن  خدایی من اومدم جوابش بدم گفتم ا ...

😂😂😂😂😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706