2726
عنوان

خانمهای متخصص بی بی چک...یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 73 پست
حتما....دخیل بستم به امام رضا شب میلادش هم برام انتقال دادن

عزیزم مطمئنم ک مثبته خدا دلت رو شاد کرد دعا کن دل ماهم شاد بشه منتظریم امام رضا برات حفظش میکنه خیالت راحت راحت اسمشو بزار امیر رضا 

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااای خدا رو شکر  خوشحالم واست دوست عزیزم 😍😘 ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت. واسه منم دعا ک ...

مممونم عزیزم.هنوز هم خودم باور نمیکنم.تنها کاری که کردم شیرینی گرفتم و رفتم حرم هاجر خاتون که خواهر امام رضا هستن.برای همه منتظرا دعا کردم.رنگ زدم کلینیک به ماما گفتم بتام روز ۱۲ مثبت شده .دوباره روز ۱۴ بتا بدم بهد بیام؟گفت نه .فردا بیا....حالا موندم برم یا بذارم ۱۴ بتا بدم و ۱۵ برم.

مممونم عزیزم.هنوز هم خودم باور نمیکنم.تنها کاری که کردم شیرینی گرفتم و رفتم حرم هاجر خاتون که خواهر ...

فرقی نداره حالا هر جور خودت دوست داری عمل کن.مهم اینه دلت شاد شد😍

سلامتیت مل مل جان.صب رفتم آز خون دادم.مثبت بود

الهی شکر. خیلی براتون خوشحال شدم. انشاالله به سلامتی بغلشون بگیری.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.