2726
عنوان

اونایی دهنشون بو میده بیان

1141 بازدید | 49 پست

راستش یکی بود از نزدیکام که همیشه دهنش بوی تعفن میداد،  اندوسکوپی کرده بود چیزی نشون نداده بود ازمایش مدفوع بابت عفونت معده داده بود سالم بود لوزه هم نداشت، ولی سرخور ده بسته قرص اموکسی سیلین خورد هر شش ساعت اونم دوتا وصبحا ناشتا هم عسل وسیاهدانه خورد ،  الان مشکلش برطزف شد،  گفتم بگم چون زیاد دیدم که این تاپیک میزنن😊 تچکر

پـــــــول موخـــام😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اومدم راهنمایی کنم شکرخدا انگار حل شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

کُلّیشو ترکوند که 😑

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
تشکر!

خونتون چيشد تو اتيش سوزي؟

:/

زنده اي كه ناقلا

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
خخخخ چرا خب درمان شد دیگه

پس احتمالا دندون و لثه هاش مشکل داشتن ک بو میداد

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اثرات جانبی این ده بسته اموکسی رو چند سال دیگه میفهمه.وقتی بدنش عفونت کرد و دارویی بهش اثر نکرد

وا پیشنهاد من بود😐،  چرا خب الان ذره ای بو نمیده

پـــــــول موخـــام😒
پس احتمالا دندون و لثه هاش مشکل داشتن ک بو میداد

اخه جالب اینه قبلا خیلی خورده بود اموکسی دکتر بهش تجویز کرده بود ولی اثر نداشت این سری اثر کرد😁

پـــــــول موخـــام😒

الان دوباره خوندم ده بسته اموکسی😐😐😐😐

اومده بوی دهنو رفع کنه زده نابود کرده خودشو

سرخود انتی بیوتیک خورده اونم نه یکی دوتا ده تابسته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706