2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام حدودا دوهفته طول میکشه چند روز اول اگر ندوشید هم دردناک میشه هم خطر داره  که شیر در سینه عفونی بشه باید سینه رو با اب گرم بشورید و ماساژ بدید شیر تخلیه میشه معمولا دو سه روز اول مدام سینه رگ میکنه روزهای بعدتر مثلا در روز یکی دوبار لازمه بدوشید و در نهایت دیگه سینه سفت و سنگین نمیشه که نیاز به دوشیدن داشته باشه در این حالت دیگه ندوشید که سینه تحریک نشه و شیر خشک میشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

واسه من یک روز کامل درد کرد دردش خیلی شدید بود حتی،زیر بغل و کمر و کتف و شونه هام درد میکرد و دو برابر شده بودن،ولی تحمل کردم اصلا نه دوشیدم نه دست زدم نه کاری کردم شب خوابیدم طاق باز،صبح ک بیدار شدم خیلی بهتر شد و برگشت دردشم تموم شد

قندعسل دارم من😍❤

والا زنداداش من پسرش رو از شير گرفت شيرش رو دوشيد گفت ميبرم بريزم رو ديوار پشت بام تا افتاب خشكش كنه تا افتاب شير رو ديوار رو خشك كنه سينه منم خشك ميشه حالا منم ميخوام سر دخترم انجام بدم

2706