1421
1389
عنوان

پریود نشدن و بارداری

65 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من  ماه اول اقدامم هس الان 13روز از پریودم میگذره باردار هم نیستم چند روزه میخوام برم دکتر وقت نمیکنم بنظرتون الان که پریودم نشدم اقدام کنم احتمالا حاملگی هست یا بعد از پریود اقدام کنم؟؟؟ اگه میدونید جواب بدید🙏

عشق مامانبرات اسبازی خریدم زود بیا اونا منتظرن تا بیای باهوش بازی کنی...منم تماشات کنم  

آزمایش خون دادی

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

عزیزم پیش ی دکتر زنان برو

البته ماه اول اقدام این بهم ریختگی عادیه

اما حتما ی چکاپ بشو

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

پس حتما دکتر برو 

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
عزیزم پیش ی دکتر زنان برو البته ماه اول اقدام این بهم ریختگی عادیه اما حتما ی چکاپ بشو

باش عزیزم 

عشق مامانبرات اسبازی خریدم زود بیا اونا منتظرن تا بیای باهوش بازی کنی...منم تماشات کنم  
سلام عزیزم  من پریود نامنظمی داشتم   یک بار شیش ماه پربود نشدم سری آخر یک ماه پریود نشد ...

دکتر هم رفتید؟ 

دکتر هم رفتید؟ 

پیش حکیم گیاهی رفتم زاهدان دو ماه دارو مصرف کردم و باردار شدم بعد از 5 سال 

با اینکه حتی لاپراسکوپی هم کردم یزد تحت نظر دکتر افلاطونیان ولی باردار نشدم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394