2703
2553
عنوان

شیو کردن موهای صورت

421 بازدید | 36 پست

سلام شبتون بخیر....بچه ها کدوماتون موهای صورتتونو تیغ میندازین میخواستم بپرسم موهای صورتتونو زیاد نمیکنه؟

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه ی زندگی نباشدصدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من صورتم زیاد مو نداره بوره یه وقتایی تیغ میزنم چیزی دیگه روش نمیفته

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
وا مگه صورت مو داره؟ یه کم پرزه اولش که اگرموم بندازی دیگه درنمیاد

همون پرزا منظورمه 😁

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه ی زندگی نباشدصدای آب هرگز زیبا نخواهد شد
2714

شنیدم بهترین نوع اصلاح صورت برای خانوما تیغه ارایشگریه ولی خب سخته دیگه یکم

من لیزریدم یکشنبه جلسه اخرو میرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من ژیلت میکشم خیلیم راضیم بند میندازم جوش میزنم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

من ژیلت میزنم همیشه ،نه زیاد تر و کلفت تر نمیکنه فقط چون از ریشه کنده نمیشن از ادامه موها ک ضخیم تره در میاد بعدش عادی میشه اگ از ژلای افتر شیو بانوان و اینام استفاده کنید ب مرور کمتر میشن و التهابشم کم میشه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

من گاهی میندازم تا حالا که مشکلی پیش نیومده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706