2733
2734
عنوان

کسی کاچی بدون آرد شنیده؟

1634 بازدید | 20 پست

سلام 

یه  جا یه چی خوردم بهش میگفتن کاچی  خیلی خوشمزه بود  اون داروهاشون(ادویه) رو تو روغن حیوانی سرخ کرده بودن و نون هم توش انداخته بودن که باهاش سرخ شده بود   خیلی چرب و چیلی و شیرین و خوشمزه بود  طعم ادویه هاش عالی بود

کسی نمیدونه اون ادویه ها چیه؟

التماس دعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جا داره بگم اوووف چه چیزیه منم میخوام😢

اون بنده خدایی که پیشش اینو خوردم  خودش هم زیاد وارد نبود اما گفت میدونم که زیره سبز و رازیانه و تخم شوید و نبات  و خیلی کم زنیان  آسیاب شده داره   گفت یه چندتا چیز میز دیگه داره که نمیدونم  چون خودش درست نکرده بود مادرشوهرش واسش اورده بود

با اینا امتحان کن  شاید شد

التماس دعا
2738
من دیدم با پودر تخم کتان درست میکنن ک همون بزرک به ترکی میگن بهش اونم خوشمزست  اینیکی میگی ندی ...

ما ترکیم به کنجد برزک میگیم

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
نه فرق می‌کنه  به تخم کتان بزرک میگن معمولا

بله میدونم فرق میکنه ولی به کنجد برزک میگیم تخم کتان همپن تخم کتان میگیم 

شما ترک هستید؟؟

ما هم دقیقا همینجوری کاچی درست میکنیم ادویه هاشم زیره  ورازیانه وزیره سبز و کمی زردچوبه می ریزیم از آخر هم نبات آسیاب شده می ریزم اگه روغن حیوانی دوست نداشتی میتونی کره گوسفندی بریزی

ما هم دقیقا همینجوری کاچی درست میکنیم ادویه هاشم زیره  ورازیانه وزیره سبز و کمی زردچوبه می ریزی ...

اصلاارد نمیریزید؟؟ میشه دستورشو دقیق بگید بهمون 

ممنون دوست خوبم

2706