2726
عنوان

خونه دارهای باتجربه

110 بازدید | 9 پست

شوهرم ته دیگ سیب زمینی خیلی دوست داره اما من اصلا بلد نیستم یه بارم درست کردم کلا خراب شد

کسایی که خوب در میارن میشه بگید برام چیکار میکنن ممنون میشم

هر کی هم طرز تهیه غذای خوب ،جدید،ساده، بلد بگه حتی املت.....خخخخخخخ

میرزاقاسمی هم با جزییات کامل بگید دیگه خخخخخخیلی خوب میشه از همگی ممنون

دخترم آنا همه زندگیمه😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب قابلمه ت بايد چدني باشه كه تهش نچسبه

اگه روحي باشه خوب نميشه البته ميشه ها ولي يكم سخته قلق داره

روغن بريز ته قابلمه بذار يكم داغ شه،بعد نمك و زرد چوبه و فلفل بريز توروغن بعد سيب زميني هارو ك متوسط حلقه كردي بچين داخلش ميتوني كنجد هم اضافه كني عالي ميشه

دقت كن ك سيب زميني هات خيس نباشن 

ديش ديري ديرين ماشالله
2728

سیب زمینیو متوسط حلقه حلقه کن باریک نباشه زیادم پهن نباشه کف قابلمه روغن بریز بچین قشنگ هر غذایم میخوای روش بریز بزار رو شعله پخش کن زیر گازم متوسط بزار بعد ۴۵ دقیقه حاضره

ته دیگ سیب زمینی.... زیر برنج یا ماکارونی میتونی بزاری... برنج یا ماکارونی که ابکش کردی ..کف قابلمه یکم روغن و زردچوبه بریز و روش ماکارونی یا برنج ابکش شده رو بریز روش روغن بزندرب رو بزار اول شعلعه رو زیاد کن حدود 20-30ثانیه که گرم بشه و بخار کنه در ظرف بعدش شعلع رو خاموش کن... وقتی دیدی کناره های قابلمه خشک شده از دم بردار ته دیگشم خوب میشه!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

سیب زمینی رو حلقه ای ورقه کن بذار توی آب ک نشاسته ش کاملا بره بعد کاملا خشک کن کمی فقط خیلی کم دوطرفش رو طلایی کن بعد ته قابلمه روغن بریز سیب زمینی رو بچین برنج رو بریز روش فقط نه زیاد نازک نه خیلی کلفت باشه

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......

سیب زمینی ها رو نه خیلی نازک نه خیلی زخیم برش بده تو قابلمه از حد معمول روغن بیشتر بریز یه کوچولو خیلی کم زردچوبه و نمک بریز سیب زمینی ها رو بچین. شعله رو هم رو کم بذار. برنج یا ماکارونی رو بریز و یه کوچولو آب دم بده. قابلمه رو هم هر چند دیقه بچرخون که همه جاش برشته بشه. 

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی