2733
2734
عنوان

💜یه دعای خیلی مجرب برای ازدواج💜

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان من از چندتا ختم خیلی حاجت گرفتم اونم حاجتای محال

امیدوارم شمام ب حاجاتتون برسید

1. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب زیارت عاشورا خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب حضرت علی اصغر

2. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب سوره ی الرحمن خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب روح شهدای گمنام

3.نذر صلوات و هدیه ی اون ب روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو

4.(اینو خودم انجام ندادم ولی شنیدم حاجت میده) زیارت عاشورا ب روش حق شناس(تو نت سرچ کنید هست من بلد نیستم)

@elina_28_00      

@آناناسی      

@همسراقامونم      

دوستان فقط یادتون نره برای حاجتای من و خانوادمم خیلی دعا کنید ممنون میشم منو تو دعاهاتون یاد کنید

التماس دعا ❤❤❤❤

2728

عزیزم،از روزی که به دنیا اومدی تا به امروز، تعداد ماههای زندگیتو حساب کن و به اندازه اون سوره های یاسین، فتح و نصرو بخون.هر کس این کارو کرده جواب گرفته😊لازم نیست همشو خودت بخونی و میتونی از دیگرانم کمک بگیری.. مثلا شما 20 سالته... 12 ماه ضربدر 20 سال میشه 240 بار به علاوه هر ماهی که بگذره و مجرد باشی... امیدوارم توضیحم قابل فهم باشه و به زودی زود خبر ازدواج و خوشبختیتو بدی😍😘

دقیقا اینم هس ب شانسه بعضیا میبینی خرشانسن تو ازدواج بعضیا هم نه بقول ی بنده خدایی میگفت چی فکر میکر ...

آره ازدواج کاملا قسمته ربطی به خوب بودن و نبودن نداره

📚🎹🎨
2738
خدا کمکت کنه عزیزم , من هرکاری کردم دعا خودم دعانویس ولی فایده نداشت , بعنی اینکارو کنم ج میگیرم؟ خس ...

سلام عزیزم آره به شرطی که نمازات اول وقت و با حوصله بخونی و تو این مدت گناهای بزرگ نکنی 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
کسی,بوده نتیجه بگیره؟

عزیزم من تا یه جایی پیش رفتم ولی به یه سری دلایل نشد ..مطمئنم به امید خدا جواب میده

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706