1373
1363
عنوان

💜یه دعای خیلی مجرب برای ازدواج💜

269 بازدید | 21 پست

من که سراغ ندارم از شما دارم میپرسم😁

امروز رفته بودم جایی کاری داشتم رفتم دیدم یه محله اش یه جوی داره  که جای زن تنها نیس. هیچی دیگه برگشتم. همیشه باید تنهایی همه کارارو بکنم کلی استرس و فشار میاد بهم. خوب ادم دوست داره یه نفر کنارش باشه خیالش راحت باشه یه گوشه ای از زندگیرم اون بگیره. هر دفعه که نمیتونم از خونواده بخوام. دوست و اشنارم که اصن حرفشو نزنید هیچوقت به کار ادم نمیان. از همه اینا گذشته یعنی من تا عمر دارم باید تنها باشم😣

در ضمن بنده هم شاغلم هم تحصیلات عالیه دارم هم خوش سرو زبونم 😎 هم بیشتر از این دیگه نمیشه تو دید باشم. اونم نه دید هر ادمی من کیس ادم حسابی میخوام 😣 یه بار عقد کردم بهم زدم بخاطر همینچیزا .دوستی موستی خوشم نمیاد تو این سن معلومه از دوستی دنبال چی ان. معرف و اینام نه هرچی ادم رو دست ننه اش موندس میسپارن به معرف😤

خواستگارام خوب نیستن خونواده خیالشون راحته بیراهه نمیریم اصن براشون مهم نی😐 

هر چیم به خدا میگیم درک نمیکنه انگار. والا دیگه چیزی به ذهنم نمیاد😕 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

چندسالته؟ تحصیلاتت؟ شغل داری یانه؟

کلا یه شرح حال بگو

فقط 47 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❗(تیکر بارداری نیست) ❗❌ عقدم 💑❤ میشه برای حاجاتم دعا کنی ابجی؟ خدا خیرت بده 🙏😊🌺

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379
چند سالته مگه

الرژی دارم به این سوال😐فکر کن پونزده. اهمیتی داره مگه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
چندسالته؟ تحصیلاتت؟ شغل داری یانه؟ کلا یه شرح حال بگو

یه کتاب شرح گفتم خوندی اصن عزیزم😕

حدیث کسا بخون ازخانم فاطمه زهرابخواه یه همسرشایسته نصیبت کنه

هرکس که بدم گفت بدی سیرت اوست.هرکس که مراخواندنکو خودنیکوست.حال متکلم ازکلامش پیداست.ازکوزه همان برون تراود که دراوست  
1376
یه کتاب شرح گفتم خوندی اصن عزیزم😕

ببخشید تا نصفه خوندم مثل اینکه قسمت مهمشو جا انداختم 😂

من یه ختمی بلدم ک خیلی ازش حاجت گرفتم میخوای بگم برات؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❗(تیکر بارداری نیست) ❗❌ عقدم 💑❤ میشه برای حاجاتم دعا کنی ابجی؟ خدا خیرت بده 🙏😊🌺
1226

ب نظرم تا خدا نخواد قسمت هیشکی باز نمیشه منم مجردیام انواع اقسام دعا ختم خوندم هییییییچ خبری نشد وقتی دیگه خستم شد دست کشیدم بختم باز شد😃😃😃

خدایا حواست ب من باشه من آنقدرها ک فکر میکنی قوی نیستم😢
ازدواج شانسیه به این چیزا نیست عزیزم 

دقیقا اینم هس ب شانسه بعضیا میبینی خرشانسن تو ازدواج بعضیا هم نه بقول ی بنده خدایی میگفت چی فکر میکردم و چی شد💔

خدایا حواست ب من باشه من آنقدرها ک فکر میکنی قوی نیستم😢

دوستان من از چندتا ختم خیلی حاجت گرفتم اونم حاجتای محال

امیدوارم شمام ب حاجاتتون برسید

1. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب زیارت عاشورا خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب حضرت علی اصغر

2. با سی و نه نفر دیگه(جمعا 40 نفر) تا 40 شب سوره ی الرحمن خوندیم هرشبی ب نیت اونی ک نوبتش بود ب ترتیب

و هدیه کردیم ب روح شهدای گمنام

3.نذر صلوات و هدیه ی اون ب روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو

4.(اینو خودم انجام ندادم ولی شنیدم حاجت میده) زیارت عاشورا ب روش حق شناس(تو نت سرچ کنید هست من بلد نیستم)

@elina_28_00      

@آناناسی      

@همسراقامونم      

دوستان فقط یادتون نره برای حاجتای من و خانوادمم خیلی دعا کنید ممنون میشم منو تو دعاهاتون یاد کنید

التماس دعا ❤❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339