1421
1389

؟

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

بله انصافا همسرم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1447

همه مردا عصبانی میشن خنثی وجود نداره !از هردوشو نصفی دارن ولی کامله کامل ن چون مرد بازنش کامله

تمام خواسته هایت دست یافتنیست بشرط انکه خداوند در قلبت از الطاف بی چشم داشتش دمیده باشد

هر مردی یا هر زنی یه عیب و ایرادی اخلاقی دارن.که متفاوته مثلا اون عیبه رو اگه کوچیک باشه میشه ندید گرفت تو این شکی نیست.

با این وجود اره دیدم.من خیلی این موضوع دقت میکنم به رفتار بین زن و شوهرا 

خواهشا برای حل مشکلم صلوات بفرستین.(به سادگی از کنار امضام رد نشین)واقعا توان بحث با یه عده رو ندارم اعصابمو میخوام وقف زندگیه خودم بکنم.پس اگه کلا جواب ریپلایتون رو نمیدم.ببخشید🌹
1418
ریا نشه پدرم ، البته همسرم هم خیلی خوبه اما پدرم دیگه شورشو دراورده 😁

ناراحتی تو 😂😂 من اینقدر دوس داشتم بابام عاشق مادرم بود 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ظاهرا آره دیدم ولی خب تو روابط خصوصیشون ک نیستم شاید طرف جلو بقیه باشخصیته

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بله ولی خب از اونورم خانمشم واقعا با اخلاق و با شخصیت بوده و به شوهرش نمیگفته بالا چشت ابرو

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
1339