1421
1389
عنوان

برعکس اکثریا مادرشوهرم خیلی خوبه

246 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم شمال زندگی میکنن واسه همین زیاد هم نمیبینیم

دو ماه یبار اندازه یه هفته یا کمتر میریم پیششون

اونام وقتی میان دو روز بیشتر نمیمونن برمیگردن

یه مشکلی ک هست من خیلی کم حرفم... ینی صحبت تلفنیم زیاد دوست ندارم ...

مامان خودمم ی شهر دیگس ولی دوروز یبار مامانم زنگ میزنه..گاهی عذاب وجدان میگیرم زودتر من زنگ میزنم بهش

خیلی دوسشون دارم جفتشونو ها و بفکرشونم هستم...ولی نمیدونم این اخلاق بدم چیه😢

چجوری درستش کنم...؟؟؟

یکم پیش زنگ زدم بعد سه چهارهفته ب مادرشوهرم انقددددر خوشحال شد ک نگوو..

از خوشحالیش عذاب وجدانم بیشتر شد

چیکار کنم ک هروز یا دو روز یبار حداقل به جفت مامانام زنگ بزنم؟

چه حرفی بزنم بهشون؟ حرف کم میارم😰نمیدونم چی بگم😢 کسی اصا فکرنکنم مشکل منو داشته باشه🔨😑

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

مــــــال منم خیلی خوب بود مــــــــاه بود خدا رحمتش کنه ..ایشااالله اون دنیا توی خوشی و شاد باشه .

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

من نمیدونم چرا حس میکنم مادرشوهرای شمالی اکثرا خوبن

عب نداره لحظه ای ک یادت افتاد زنگ بزن حرف حرفو میاره.خودشو ی چی میگن تو ی چی میگی

بیبین.....     ظاهرشم مث باطنش پرت و پلاس......      افتاد......👎👎
1436

آفرین ب خودت و مادر شوهرت 😙

ای کاش واسه منم نصف واسه شماها بود 

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
افرین عاشق اینجور تاپیکام

میشه یه راهکارم بدی؟

شوهرم بهش تو طول‌روز زنگ میزنه صحبت دارن آ... ولی خوب اکثرا مسایل کاری و اینا من نمیدونم چی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نمیدونم چرا حس میکنم مادرشوهرای شمالی اکثرا خوبن عب نداره لحظه ای ک یادت افتاد زنگ بزن حرف حرفو ...

نمیدونم واقعا

زنگ میزنم وسطاش مثلا میگم خوب دیگه چ خبر و اینا

بیشتر از دوسه بار ک میشه میگم یوقت فکر نکنه فضولم هی میپرسم چه خبر...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
نمیدونم واقعا زنگ میزنم وسطاش مثلا میگم خوب دیگه چ خبر و اینا بیشتر از دوسه بار ک میشه میگم یوقت ف ...

خخخخخ ن بابا

بیبین.....     ظاهرشم مث باطنش پرت و پلاس......      افتاد......👎👎

استارتر دقیقا مثل منی. منم زیاد زنگ نمیزنم بیشتر مادرم زنگ میزنه وقتی هم حرف میزنیم حرفی برای گفتن ندارم,,

مادرشوهرمم خدارحمتش کنه وقتی زنده بود خیلی ذوق زده  میشدبهش زنگ میزدم واقعااااا ماه بود انشاله دراون دنیا خوش باشه چون طفلی تازنده بود خیری اززنده بودنش ندید 

خنده مابینی و ازگریه مابی خبری . حالم ازدرون ابریست وازبیرون آفتابی . خنده تلخ من ازگریه غم انگیزتر است. کارم ازگریه گذشته بدان میخندم .
میشه یه راهکارم بدی؟ شوهرم بهش تو طول‌روز زنگ میزنه صحبت دارن آ... ولی خوب اکثرا مسایل کاری و اینا ...

هفته ای یکبار بزن از طول هفته تعریف کن براش لازم نیست مسایل خصوصی بگی

حال همه را بپرس ازش دستور غذابپرس بگو بیرون بودی نبودی از همه جا بگو و از توی سوال سوال دربیار بین یک هفته تا ۱۰ روز زنگ بزن نه هر دوماه

1391
دقیقا منم همین مشکل دارم روم نمیشه مکث میکنم حرف کم میارم عرق میکنم خیلی گله مهربونه دوستش دارم بیشت ...

اوهوم

بنده خدا تو واتس و تلگرامم هی برام پستای کانال مانالا و مذهبی آ رو هم میفرسته در جواب اونام نمیدونم چی بگم😢😢

بعضی وقتا میگم خیلی خوبه و فلان و بسان بعد ی مدت دیگه میمونم ب اونام چی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه راهکارم بدی؟ شوهرم بهش تو طول‌روز زنگ میزنه صحبت دارن آ... ولی خوب اکثرا مسایل کاری و اینا ...

من خودمم خیلی کم حرفم. اما مثلا دونه دونه احوال فامیلشو بپرس و چیکارا میکنن. از اینکه دلت تنگه خودشون و شمال و غذاهاشونه...میتونی ازش دستور پخت یه غذارو بگیری

خداحفظش کنه

زنگ بزن بهش حالشونو بپرس حال بقیه خواهر شوهر برادر شوهرات بپرس بگو دیدیشون خوب بودن اونجا هوا جطوره دلمون تنگ شده کی همو ببینیم مامان جون دستور اون غذا شمالیت بهم میدی از حرفا دیگه 😂😂😂😂

💕 کنـــار تــ💗ـــو درگیــــر آرامشــــم 💕
1442