2726
عنوان

تبلیغای پاپیتا

269 بازدید | 14 پست

یکی از یکی مزخرف تر 

نمیدونم چرا اونجا که خانومه میگه زورکی که نمیشه به بچه ها انگلیسی یاد داد نفسش میره یه لحظه :|

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیتونم بگم اخه تبلیغ میشه :|||||||  

وااااااااااای😭😭خیلی رومخه :/ بعدشم وقتی مث چی صداش میره بالا اهای اهای بچه ها

یا اون دوتا زنه مامان عن به انگلیسی چی میشه؟:/

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

حالا یه جایی میگ  طرف مرد میگه شما انگلیسی بلدی؟ میگ اره بعد ادرس مترو میپرسه اولش ک گیر میکنه نمیدونه مترو منظورشه درحالی که گفته بله انگلیسی حرف بزنم بعد میاد ادرس و فارسی میگ بعد خارجیه متوجه نمیشه دخترش میگ همه رد ک فارسی گفتی مامانش میگ کجا فارسی گفتم همه رو انگلیسی گفتم فک کنم اون انگلیس خوب نیس ینی مخاطبا انقد بلا نسبت احمقن میخام از تلویزیون برشون دارم بزنمشون  با تبلیغای مزخرفشون  تازه اون یکی هم میگه  تو پاپیتا فارسی باز تو خالی بستی  یا تو تبلت میگ مثلث دختر بچه هم تکرار میکنه مثلث😐😐😐😡😡😡😡😐😐😡😡😡🤦🏼‍🤦🏼🤦🏼‍🤦🏼‍

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
دقیقا منم از اون متنفرم. اگه سامان اینقد زبانش بد بوده اصلا چجور با اون دختره دوست شده از اول 😂😂😂

😅😅😅😅

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2706