2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با سالاد خوشمزه میشه آبجی جونم 😇پیشاپیش نوش جونت ، الهی ک ب وزن دلخواهت برسی ، ی عالمه هم مواظب خودت باش 💞🌹

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
با سالاد خوشمزه میشه آبجی جونم 😇پیشاپیش نوش جونت ، الهی ک ب وزن دلخواهت برسی ، ی عالمه هم مواظب خود ...

قربونت طلا خانم مرسی شما رسیدی یا  لاغر بودی رژیم نگرفتی تا حالا

با سالاد خوشمزه میشه آبجی جونم 😇پیشاپیش نوش جونت ، الهی ک ب وزن دلخواهت برسی ، ی عالمه هم مواظب خود ...

ماهی وسالاد باهم جور نیستن چون هردو سردن ماهی فقط باسبزی خوردن وسیرترشی وزیتون باذسالاد طعم جالبی نداره 

قربونت طلا خانم مرسی شما رسیدی یا  لاغر بودی رژیم نگرفتی تا حالا

من سالها پیش رژیم گرفتم عزیزم سه ماه ۲۵ کیلو کم کردم دیگ سر وزنم موندم ، بالا پایین نمیشه دیگ 😀 ن لاغرم ن چاقم . 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706