2726
عنوان

درمان آزواسپرمی

634 بازدید | 9 پست

همسر من آزواسپرمی دارن و هفته آینده قراره برای بیوپسی اقدام کنیم، اگر در بیوپسی هم اسپرمی دیده نشه آیا امکان درمان وجود داره؟ ضمن اینکه همسرم حدود 8 سال پیش شیمی درمانی و رادیوتراپی گردن داشتن و متاسفانه هیچکس نگفت که باید اسپرماشونو فریز کنن...

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

سلام خانومی آزواسپرمی درمان داره .اونم توسط پزشکی ماهر ،اقای دکتر محبوبی با طب سوزنی .شوهر منم اسپرمش صفر بود چند جلسه رفتیم طب سوزنی و شوهرم درمان شد.اگر راهنمایی خواسی بیا کامل بهت توضیح بدم تا از انتظار در بیای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی آزواسپرمی درمان داره .اونم توسط پزشکی ماهر ،اقای دکتر محبوبی با طب سوزنی .شوهر منم اسپرم ...

سلام تو رو خدا منم راهنمایی کنید همسرم ازو اسپرم غیر انسدادیه چنتا عملم کرده وآمپول و دارو هم مصرف کرده جواب نگرفته 

2728
سلام تو رو خدا منم راهنمایی کنید همسرم ازو اسپرم غیر انسدادیه چنتا عملم کرده وآمپول و دارو هم مصرف ک ...

عزیزم شما برید مطب اقای دکتر محبوبی در استان یزد شهرستان اردکان.با طب سوزنی خودتون معجزه مبینید.ادرس دقیق و شمارشون بیا توی خصوصی بهتون بدم..سوال دیگه هم هست جواب میدم.حتی ازمایش های شوهرمم میتونم بهتون نشون بدم

سلام تو رو خدا منم راهنمایی کنید همسرم ازو اسپرم غیر انسدادیه چنتا عملم کرده وآمپول و دارو هم مصرف ک ...

ما هم دو سال درگیر ازواسپرمی شوهرم‌بودیم تا با دکتر محبوبی  اشنا شدیم.ابتدا ۱۰ جلسه هر روز شوهرم سوزن گذاشت بعد از ۱۰ جلسه رفتیم ازمایش و در نمونه همسرم ۸ میلیون اسپرم بود.و مدت زمان درمان ۳ ماه هست که هر روز باید سوزن بذاری .توی این مدت ۳ ماه خیلی از بچه ها طبیعی باردار شدن.عده ای هم با ivf. حتی تعدادی از بچه ها به لطف خدا و دکتر محبوبی ۲ قلو باردار هستن.😊😊😊شاید باورش سخت باشه ولی اطمینان داشته باش که نتیجه مثبت مبگیری و مادر میشی.ما هم اولش باورمون نمیشد ولی به چشم دیدم معجزه

سلام خانومی آزواسپرمی درمان داره .اونم توسط پزشکی ماهر ،اقای دکتر محبوبی با طب سوزنی .شوهر منم اسپرم ...

سلام عزیزم لطفا درخواستمو قبول کن چندتا سوال ازت دارم❤️