2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره عزیزم

هیچ کس غیر ازخدا از ایند خبر نداره دیدی همش عشوه میومد اگه میتونست ی کلمه میگفت اگه دوست نداشت کلا هیجی نمیکفت داره جلب توحه میکنه

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
هیچ کس غیر ازخدا از ایند خبر نداره دیدی همش عشوه میومد اگه میتونست ی کلمه میگفت اگه دوست نداشت کلا ه ...

عزیزم درست ولی بهم برخوردن آدمهایی این مدلی ک حس بالایی دارن دوست خودم بود الان با داره ارتباط نمیگیره دیگه

شاید میدونست چرا آبی نمیشهی سوالهای شاید دونست

عزیزم درست ولی بهم برخوردن آدمهایی این مدلی ک حس بالایی دارن دوست خودم بود الان با داره ارتباط نمیگی ...

ن منم نمیتونم منشن کنم اگه میخواست همون حا جواب میداد خو...کاش واقعی بود بدجور ت دوراهیم دلم ی حرف نیخواد تا مسیرم انتخاب کنم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2738