2733
2734
عنوان

با پدرم دعوام شد

370 بازدید | 19 پست

میدونم خیلی کار بدی کردم خودمم پشیمونم ولی دست خودم نیست اعصابم خورد بشه کسی رو نمیشناسم دیوونه میشم خودمو میزنم جیغ و داد میکنم ولی بعدش زود پشیمون میشم میشینم گریه میکنم😭

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم شب حنابندونم با بابام دعوام شد

خیلی پشیمون شدم،الانم بهش فکر میکنم از خجالت آب میشم،بد تر از اون من هرچی حرف بهش زدم هیچی بهم نگفت فقط سرشو تکون داد رفت تو اتاق😧

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
منم شب حنابندونم با بابام دعوام شد خیلی پشیمون شدم،الانم بهش فکر میکنم از خجالت آب میشم،بد تر از او ...

آخ آدم همچین موقع ها عذاب وجدانی میگیره که دوست داره خودش خودش رو یه دل سیر بزنه      

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

عزیزم چرا عصبانی شدی؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
آخ آدم همچین موقع ها عذاب وجدانی میگیره که دوست داره خودش خودش رو یه دل سیر بزنه       ...

درست میگی😶،البته سنم کم بود موقع عروسی،الان بیاد بزنه تو صورتمم فحش کشمم کنه 

غلط کنم حرفی بهش بزنم....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
اول برو دست باباتو ببوس بگوغلط کردی بعدروخودت کار کن بتونی مهارت کنترل خشم رویادبگیری خیلی مهمه

به نظرم اول خودشو درست کنه بعد عذر خواهی کنه! 

چون ببخشنش دوباره شروع میککنه! 

من تجربه دارم

2706