1464
1411
عنوان

احتمالش هست؟(فقط خانما)

1296 بازدید | 78 پست

كه باردار باشي ولي لك بيني لانه گزيني نداشته باشي؟؟؟

من عقب انداختم از امروز صبح تكرر ادرار شديد پيدا كردم عفونت نيست چون هربار ك ميرم ببخشيد مثانم پُر هستش

درد شبيه قائدگي اصلا ندارم مثل حساسيت سينه و درد زير شكم 

كلا احساسي ندارم

ميشه بدون علائم باردار بود؟؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اره ک میشه واس من فقط عقب افتاد😍

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد        تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

منم لک لانه گزینی ندیدم

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
اره ک میشه واس من فقط عقب افتاد😍

واقعا؟؟

نميدونم يه احساسي دارم

يجور بي حالي و خستگي 

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

چن روز عقب انداختی 

بعد سابقه داشتی عقب بندازی

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
1432

من تجربه ندارم چون اصلا بچه ندارم😄 اما انشالله تو یه نی نی دار خوجمل تو دلت داشته باشی😍👶

مامان نازی 🙆‍♀️😃

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری...💗                       بگذر به دررررررک 😐کوچه بن بسته اُسکل خودت بر می گردی... 😤😒
دفعه پیش که حامله بودم سقط شد منم هیچ علامتی نداشتم فقط عقب افتاد ..... البته من بتام پایین بود کلا

من روزي يبار شايد يه دردي بپيچه به دلم بعد از بين ميره دلپيچه هم زياد ميگيرم ممكنه از علائمش باشه؟

واقعا؟؟ نميدونم يه احساسي دارم يجور بي حالي و خستگي 

اره من حتا تکرر مکررم نداشتم

تا حالا عقب انداختی؟چند روزه؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد        تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
من تجربه ندارم چون اصلا بچه ندارم😄 اما انشالله تو یه نی نی دار خوجمل تو دلت داشته باشی😍👶 مامان ن ...

فدات شم عزيزم

خودم كه اميدي ندارم 

ولي تا حالا تكرر ادرار اينجوري نداشتم

1396
اره من حتا تکرر مکررم نداشتم تا حالا عقب انداختی؟چند روزه؟

من پريودم منظم نيست اصلا هميشه عقب ميندازم

ولي دفه هاي قبل دردشو داشتم

ايندفه هيچ درد و علائمي از قائدگي ندارم

اره خانومی چرا نشه. من خودم اصلا لکه بینی نداشتم. علائمتم میگه مبارکه 

خدا از دهنت بشنوه ولي من تنبلي تخمدان دارم خودم اميد ندارم نميدونم

فدات شم عزيزم خودم كه اميدي ندارم  ولي تا حالا تكرر ادرار اينجوري نداشتم

انشالله که بارداری، نگران نباش 🙏😚

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری...💗                       بگذر به دررررررک 😐کوچه بن بسته اُسکل خودت بر می گردی... 😤😒
1508