2726
عنوان

تروخدا بیاین نامزده دیوانههه :/

719 بازدید | 71 پست

بچه ها من چن روز پیش تولد نامزدم بود براش یه زنجیر و دستبند گرفتم طلا   یعنی حقوق چند ماهمو جمع کردم که شد بخرم بعد دیشب کلی لاو ترکوند که مرسی و خیلی زحمت کشیدی دوست دارم .

صبح اومدم سرکار ااونم اومد با قیافه اخمو    یکی دو بار گفتم چیزی شده گفت نه

موقه ناهار با یه لحن لوس گفتم اخماتو باز کن دیگه عزیزم 

یهو انگار برق بگیرنش بتوچه چقدر گیر میدی بهم   وا من چیکارت کردم بعدم هی چرت و پرت گفت تا دعوامون شد منم گریم گرفت وسط غذا گفتم کاش یه لقمه نون پنیر بخورم ولی پیش تو نیام غذا بخورم زهرمم کردی . اینقدر چرند پرند گفت که نمیدونین ها .. حالا کار امروزش نیست هر روز ظهر اینکارو میکنه نکنه بعد از ظهر . یعنی تا اشک من در نیاد کامل تنم نلرزه ول نمیکنه   خیلی ناراحتم نظرتون چیه ؟

ما اصلا عقد نکردیم ولی 4 ساله همه خبر دارن کل خرجمم باخودشه

چرا ظهرا میگیرنش؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولا این چه مدل رابطه ای هست یامحرم بشید برید سرزندگیتون یاتمومش کنید

دوما بنظرم بدردهم نمیخورید ومایه ی ارامش هم نیستید اگر ناراحت نمیشید

سوما برید پیش مشاور خیالتون بابت انتخابتون راحت میشه دیگه خوددانید

خرجتو میده واقعا ؟؟؟؟ببخشید ولی یه دره مناعت طبع داشته باش ..خیلی زشته و چون خرجتو میده به خودش اجازه میده هررفتاری بکنه ...بعدم بی خیال این ازدواج شو ..4 سال خرجتو میده پس چرا جلو نمیاد که ازدواج کنی ؟؟؟خودتو انقدر راحت مورد ازار قرار ندید 

بدون عقد خیلی زود تعهداتتون نسبت به هم پایان میگیره...اگه کار هر روزشه ...ببخشیدا پس یه مرضی داره

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
چرا ظهرا میگیرنش؟

اصلا نمیدونم دیروز تو اتاق نشستیم الکی یه چیزیو بهونه میکنه چرت و پرت میگه بعد که اشکم در میاد میگه تو مشکل روانی داری معلووم نیست اعصابت از کجا خوده    

2706