2703
2553
عنوان

بوی دهان بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 28 پست
شیرخشکی بوده؟؟دخترم ۴سالشه دکترگفت بو دهنش از رفلاکسع بزرگ بشع رفع میشه

هم شیرخشک هم شیرخودم میدادم روزی یک تا دوبار شیرخشک میخورد

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
بله لوزه سوم باعث بوی شدید و بد دهان میشه عفونت میکنه که عمل جراحی تانسیلمتومی انجام میدن چند ساعت ب ...

مرسی از راهنماییت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میگه دندونم دردمیکنه یه ذره سوراخ شده ولی سیاه واینا نیست

خوب ببرش دندون پزشک ببینه بعضی وقتا پوسیدگی از داخل دندون هست ولی فقط روش یه سوراخ کوچیک نشون میده ،اول برو دندون پزشکی خوب نشد ببر دکتر متخخص کودکان ببينه

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
نمیدونم شایدم دقت نکردم

اگر توی بافت لنفاوی گلوش هم چیزی گیر کرده باشه همچین مشکلی پیش میاد ک از نشانه های دیگرش بی اشتهایی تب و بی قراری در خواب هست

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2714
اگر توی بافت لنفاوی گلوش هم چیزی گیر کرده باشه همچین مشکلی پیش میاد ک از نشانه های دیگرش بی اشتهایی ...

ممنون عزیزم

خوب ببرش دندون پزشک ببینه بعضی وقتا پوسیدگی از داخل دندون هست ولی فقط روش یه سوراخ کوچیک نشون میده ، ...

آره باید ببرم مرسی گلم

اتفاقا بچه ی منم بعضی وقتا بوی دهنش میومد رفتم دکتر گفت واسه بچه ها طبیعیه بزاق دهنشون خشک میشه.آدام ...

جدی؟ طبیعیه؟ خداکنه 

ممنون از توجهت عزیزم😍

جدی؟ طبیعیه؟ خداکنه  ممنون از توجهت عزیزم😍

واقعا اینو گفت چون هم شوهرم هم مامانم میگفتن دهنش بو میده ولی بوی عفونت نیس فقط بوش بده.که دیگه دکتر اینو گفت هفته ی پیش خیالم راحت شد.

خواهش میکنم عزیزم.

ولی من ازش آزمایشم گرفتم واسه عفونت البته سرخود رفتم آزمایشگاه.

شمام دلت خواست به این اکتفا نکنید.ولی بچه یی که عفونت داشته باشه علایم داره مامانش میفهمه.

خانوم هستم
ممنون عزیزم

خواهش میکنم

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه