2703
2553
عنوان

دکتر. برای سزارین اختیاری تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 2234 بازدید | 42 پست

یا ابالفضل خدا به دادمون برسه. من که بمیرمم نمیرم طبیعی بچه به دنیا بیارم. مامانم سر من انقد استرس داشت میگفت یوقت طبیعی بدنیا نیاریها. فلانی طبیعی بود بچش با رحمش اومد بیرون. وحشت کردم اینا رو گفت. تازه افتادگی رحم میاره. مامانممیگفت طبیعی برای ماها که فعالیت بدنی زیا  نداریم اصلا خوب نیست برای زن قدیمیهاس که خیلی کار میکردن. اصلا تو هفته های آخر دکتر چک میکنه اگردهانه رحم باز نشده باشه قبول نمیکنه. کی دوباره فتوا داده که زنا باید طبیعی بزان؟ عین فرزند کمتر زندگی بهتر که تغییرش دادن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا ابالفضل خدا به دادمون برسه. من که بمیرمم نمیرم طبیعی بچه به دنیا بیارم. مامانم سر من انقد استرس د ...

من ک عزیز. بی تعارف با خودم ک تعارف ندارم من نمیتونم طبیعی بخدا 

بعدشم من کمر درد دارم 

چشمم لیزیکه 

هزارو. یکی مرض دارم 

حوصله  درد و مرض جدید ک ای افتادگی رحمو بی اختیاری ادرارو ندارم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
یا ابالفضل خدا به دادمون برسه. من که بمیرمم نمیرم طبیعی بچه به دنیا بیارم. مامانم سر من انقد استرس د ...

بعدشم عزیز همه چیو. دارن از اروپاییا تقلید میکنن این طبیعی اوردن و کلاس های بارداری هم ب تقلید. از اوناست حالا نمیگن اون. خانم اروپایی استرس درد و مرض طبیعیو. نداره دایم تحت نظره تغذیه بجا مسایل مالی بجا فوکوس میکنه روی طبیعی 

من ک از. الان خرج سه برابر شده  کلی تایم باید حروم کنم برا دکتر دیگه حوصله درد و. مرض طبیعی ندارم 

بعدشم هر. کی بدن خودشو میشناسه 

2720

من که سرکار میرم وقت این کارا رو ندارم. اگه باردار شدم. میگم خانم دکتر این من اینم شما من نه تمرین کردم نه کلاس رفتم حالا خوددانی میخوای خونم گردنت بیافته سزارینم نکن‌ 😤

من که سرکار میرم وقت این کارا رو ندارم. اگه باردار شدم. میگم خانم دکتر این من اینم شما من نه تمرین ک ...

خخخخ اینم حرفیه بخدا 😂😂😂😂😂دوراز جون 

حالا نه اینکه چیزای دیگمون اروپاییه. بابا زایمان طبیعی یه آدم جون دار ورزیده میخواد من مامانم سر من میره بیمارستان دو روز درد میکشه تا اجازه نیدن سزارین کنه.. اون روزا هم اجازه نمیدادن. مامانم دیگه خیلی عذاب کشیده. هر سه تا بچشم سزارین شد. خورش گیگه کسی که اولیش سزارین باشه نمیتونه دومی رو طبیعی به دنیا بیاره .

حالا نه اینکه چیزای دیگمون اروپاییه. بابا زایمان طبیعی یه آدم جون دار ورزیده میخواد من مامانم سر من ...

همکار مامانم بش تو. کانال زایمان گیر. کرد ون. لگن مادرکوچیک بود. وسزارین قبول نکردن 

بچش الان از نظر. ذهنی عقبه میگه دکترا گفتن اکسیژن دیر.بهش رسیده

2714
من ک عزیز. بی تعارف با خودم ک تعارف ندارم من نمیتونم طبیعی بخدا   بعدشم من کمر درد دارم&n ...

آخی الهی. نه ایشالا که سزارین به دنیا میاری‌. خیلی کم حرص و فکر داریم حرص اینم باید بخوریم.

همکار مامانم بش تو. کانال زایمان گیر. کرد ون. لگن مادرکوچیک بود. وسزارین قبول نکردن  بچش الان ...

دوست یکی از فامیلامونم همینطور شده میگفت دردش گرفته رفته بیمارستان دکتر خودش نبوده طبیعی زایمان کرده به سر بچه فشار اومده عقب مونده شده. مامانم همیشه میگفت طبیعی به سر بچه فشار میاد و اگر اون بچه سزارین بشه از نظر ذهنی بهتره و بچه های سزارین بهترن. همیشه اینو یادمه.

تازگی باردار شدی یا زایمان کردی؟؟ از اول امسال ( البته از پارسال ) سزارین اختیاری ممنوع شده حتی بیم ...

من سال پیش سزارین شدم

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
من رفتم پیش پرستنده چهر  و نرگس بهرامی  گفتم هر کدوم  قبول کنن واسه سزارین همونو. ا ...

سلام میدونم تاپیک قدیمیه

منم مشکل شما رو دارم و پارسال لازک کردم

شما چیکار کردین؟

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹