2733
2734
خداروشکر انشالله به سلامتی نینیتون بغل بگیرین. برای منم دعا کنید هفته دیگه میرم خیلی استرس دارم آخه ...

ان شاءالله که صدای قلب کوچولو و نازشو بشنوی و دل شاد بشی ۹ ماه دیگه هم سالم بغلش بگیری

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من مدت دو سال بود برای بارداری اقدام کرده بودم اما بارداری نمی شدم تا وقتیکه یه کتاب قدیمی خوند ...

آره عزیزم بگو روشتو چیکار کردی که باردار  شدی؟!؟؟

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
سلام من 3ماهه بودم که تو سونوگرافی فهمیدم الان هم پسرهام 2سال و 8 ماهه هستند

سلام یعنی تا قبل سه ماه سونو نرفته بودی یا رفته بودی مشخص نشده بود واینکه حالت تهوع شدید داشتی یا نداشتی

2738
سلام دوستان کسانی که دوقلو دارن با دارو باردار شدن؟بی بی چکتون کی مثبت شد؟

4 روز قبل موعد پریودم. البته من اصلا فک نمیکردم باردارم. ورزش سنگین کردم خیلی بالا و پایین پریدم. بعدش لک دیدم فک کردم پریود شدم. ولی دیگه اصلا خبری از پریودی نبود. شک کردم رفتم بی‌بی چک گرفتم که مثبت بود

سلام من مدت دو سال بود برای بارداری اقدام کرده بودم اما بارداری نمی شدم تا وقتیکه یه کتاب قدیمی خوند ...

سلام عزیزم روشت چیه برلی بارداری

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2706