2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 4سال شده از این دکتر به اون دکتر می رم شاید خدا یه نی نی بهم بده ولی حکمت خدا رو نمی دونم خواهر دوقلوم همون اول بعد دو ماه از ازدواجش دوقلو حامله شد حالا چی میشد بعد از این همه انتظار یکیشو به من میداد
2738
منم عاشق دوقلو هستم خیلیییییییییییییییی دوست دارم می دونم سخته می دونم دیگه خودمو فراموش میکنم

می دونم واقعا پیر میشم همشو می دونم

ولی خیلی لذت داره یه دفعه خدا بهممون 2 تا از فرشته های نازشو بده بهمون

مخصوصا که دختر و پسر باشن
به محض اینکه قلبشون تشکیل شد فهمیدم .البته از روی سطح هرمونا تو هم آزمایش خون اولی هم می شه فهمید اما خوب دقیق ترش همون سونو گرافی اوله وقتی که قلب بچه تشکیل شد . مال من قلبشون با اختلاف یک هفته تشکیل شد .

من زمانی که آزمایش بارداری روبه دکترم نشون دادم ازروی مقدار هورمونم تشخیص داد که باردار دوقلوهستم درضمن بقول بچه آوازدهل ازدورخوش است درسته که خوبی هایی داره ولی سختی اش بیشترازخوبی هاشه
من ازوقتیکه جواب آزمایشمو پیش دکترم بردم از روی جواب آزمایش تشخیص داد که من باردار دوقلو هستم درضمن به قول دوستان آواز دهل ازدور خوش است گرچه خوبی هایی داره ولی درکل سختی هاش بیشتره وقید خیلی چیزها روباید بزنی موفق باشی
2706