2737
2734

سلام چهارشنبه هفته پیش بیست وششم،  از سایت خانومی کرم صدافتاب سفارش دادم پول و هزینه پستشم واریز کردم نوشته بود سه تا پنج روز میفرسته

هنوز نیومده

دیروزم زنگ زدم میگه پنج شنبه جمعه حساب نیست

بازم خب پنج روز گذشته

تازه کدمرسوله هم برام نفرستادن که از پست پیگیری کنم

اعصابم خورد کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این سایتا ب درد نمیخورن اگه اینترنتی خرید داری برو دیجی کالا اگه دارو و کرم میخوای داروکده (داروخانه مرکزی جمالزاده) 

من کرم از داروکده میخرم خیلی هم بسته بندیش خوبه و قیمتش از محلمون پایینتره و آن تایمه

لطفا اگه مخاطبم شما نیستید ریپلای نکنید.
میاد نگران نباش من هر وقت خرید کردم اومده یبار گفت یه هفته طول میکشه بیاد ولی ده روز طول کشید ولی ...

خب درسته ولی باید خوش قول باشن من نیاز داشتم کرمو.گفتم هم تخفیف داره هم دیگه نمیرم تو داروخانه دنبالش بگردم راحت بیاد دم در

عزیزم این ک تخفیف داره دو حالته

اول اینکه شاید قیمتش بالاس آف زده ب چشم بیاد (همین سایت خانومی ضد آفتاب مات اوسرین رو زده بود ۱۵۰ با تخفیف ۱۲۰، رفتم دیجی کالا دیدم زده ۱۱۰)

دوم اینکه تاریخ انقضاشون کمه مثلا ۶ماهه حواست باشه ب این چیزا

همیشه اینترنتی خرید میکنی اول قیمت از بیرون دربیار مقایسه کن

لطفا اگه مخاطبم شما نیستید ریپلای نکنید.

بعد تقریبا دو هفته گفتن پست برگشت زده به علت عدم حضور در صورتیکه من همش خونه بودم پولمم پس دادن فقط منو معطل کردن اعصابم خورد کردن پست نمیتونست یه تماس بگیره.دیجی کالا پستچی همش زنگ میزنه

2706