2737
2734
عنوان

میخوام درد دل کنم

128 بازدید | 21 پست

سلام

چند روز پیش اولین سالگرد ازدواجمون بود زمانی که اومدن خواستگاری و جواب دادم اصلا این ادم به دلم نشنست و الانم با گذشت یک سال هیچ علاقه ای بهش ندارم 

در واقع از زمانی که دیگه نذاشت درسمو بخونم ازش بدمم اومد و فقط صرفا جهت اینکه بهونه ای دستم نداشته باشه دارم وظایف زنونگی رو انجام میدم و تو فامیلمون هم جدا شدن خیلی بده و هم اینکه جامعه یک طور دیگه بهم نگاه میکنه دیگه خسته شدم نه میتونم سرکار برم نه از خونه بیرون چون شوهرم همش میگه این شهر نا امنه فقط تو خونه ام ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان که دارم فکر میکنم میبینم من همیشه دوست داشتم با یک نفر ازدواج کنم که از قبل عاشق هم باشیم و زندگیمون رو با هم بسازیم و همیشه بتونیم حرفم رو بهش بزنم در واقع اصلا این طور نشد تو این یک سال هیچ درد و دلی باهاش نکردم 

2738
از اول ناراضی بودی و قبول کردی زنش بشی ی عمر باهاش زندگی کنی؟ چطوری آخه؟

ازدواجمون سنتی بود فقط صرفا جهت اینکه حانوادم گفتم ادمای خوبین و از این حرفا واگرنه من دلم نمیخواست تا زمانی که درسم تموم نشده ازدولج کنم و الانم فهمید من رو درسم حساسم نذاشت تموم کنم 

چرا باید یه مرد نزاره زنش درس بخونه ، چرا ؟؟ مگه مردا کین؟چرا زیر بار حرف زور میرید؟ چرا میزارید شوهر برای زندگیتون تصمیم بگیره؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
ازدواجمون سنتی بود فقط صرفا جهت اینکه حانوادم گفتم ادمای خوبین و از این حرفا واگرنه من دلم نمیخواست ...

ای نابود بشه این سنتی😁

ولی دیگه کاریه ک شده بنظرم این ادم مشاوره بیا هم نیس

مدل با پنبه سر بریدن رو اینا جواب میده سعی کن بشی زنی ک اون دوس داره بهت اعتماد پیدا کنه بعد کارهایی ک دوس داری رو انجام بده ولی زمان میبره

...
میشه یکم بیشتر از شرایطت بگی شاید شما زیادی حساسی

همش تو خونه ام شوهرم سرکار از صبح که پامیشم کار های خونه و غذا درست کردن اخر سر هم چکار کردی بهم میگه 

من یک شهر دور از خانواده مون زندگی میکنیم اینجا هم کسی رو نمیشناسم به اون صورت 

میدونید بیشتر از این زورم میاد که درسم رو نصفه نیمه رها کردم یعنی نذاشت الانم مجبورم از صبح تا شب کار کنم فقط برای اون چند روز پیش بهش گفتم بزار یک کتاب بخرم گفت چ کتابی گفتم روان شناسی چون رشته خودمم روان شناسی هست گفت نمیخواد پولم بهم نمیده میگه هر وقت خواستی خودم برات خرج میکنم 

2706