2410
2553
عنوان

تغییررفتارهمسرم بعد بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 43 پست
واقعا؟؟؟؟ پس من حساسم؟ حتی وقتی بهم برمیگرده؟ 

هر دو اشتباه دارین هم تو هم همسرت

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حساسیت بعد از زایمان طبیعی  ک ناراحت عصبی و طود رنج بشین حتی بعصی ها دچار افسردگی  ب ...

سعی کن تو این مدت  زیاد   نسبت ب این رفتارایی ک روش حساسه تحریکش نکنی و بهش با محبت ها ثابت کنی ک هم بچه و هم خودشو خیلی  دوستداری    چون کل کل  کردن   اعصبانیت رو  بچه همه چیو بدتر میکنه

2720
نه اصرارمن بود, حتی وقتی باردارشدم میگفت زودبوده واصلااوایل تحویل نمیگرفت

بله قابل حدس بود ، شما بیاید و جلوی همسر تا میتونید ب بچه محبت کنید و بیشتر ب همسر و ازش تشکر کنید ک باعث شده همچین فرزند سالم و صالح داشته باشین، محبت خیلی جواب میده امتحان کنید

به نظر من شوهرت بخاطر دوري از تو از موقع بارداري تا الان 

ميخواد اينجوري حلب توجه كنه 

به نظر من اگر ميخواي شوهرت خوب بشه و بشه مثل قبل 

بيشتر از هميشه تحويلش بگير 

با بچه بخند و باهاش بچه گونه حرف بزن و از باباش تعريف كن براش جلو همسرت 

برنامه بچين براي يه رابطه عالي و به خودت حسابي برس 

وای چقدر خندم گرفت از تنبیهش.  عزیزم اون کار تو رابطه حتما بهش بیشتر میچسیبه به بهانه ی بچه ای ...

اخه حتی چیزایی که قبلانمیپسندیده وازشون بدش میومده رو الان میپسنده! 

وای شوهرت چقدر رو اعصابه بیماره انگار بهش بگو تو رابطه ی مادر فرزندی دخالت نکن بهش رو نده توروخدا ...

خیلی اعصابموخردمیکنه گاهی... میگم خوبه بچه نمیشنوه ونمیفهمه وگرنه کلا بی اعتبارمیشدم

2714
اخه حتی چیزایی که قبلانمیپسندیده وازشون بدش میومده رو الان میپسنده! 

تو مدت بارداریت که رابطه نداشتید فیلم ... نمیدیده؟ 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
حساسیت بعد از زایمان طبیعی  ک ناراحت عصبی و طود رنج بشین حتی بعصی ها دچار افسردگی  ب ...

عزیزم ممنون. 

ایمیل دارم ولی چک نمیکنم, اسمم هم هست نمیشه اینجابدمم. بیزحمت همینجابرام بزارین. ممنونم

خیلی اعصابموخردمیکنه گاهی... میگم خوبه بچه نمیشنوه ونمیفهمه وگرنه کلا بی اعتبارمیشدم

حتما حتما جلو این رفتاراشو بگیر

بچه بزرگتر بشه ازت حساب نمیبره 

بچه ی جاری من ۱۰ سالشه یه سیاستی رو مادرش داره که نگو

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
سعی کن تو این مدت  زیاد   نسبت ب این رفتارایی ک روش حساسه تحریکش نکنی و بهش با محبت ها ثاب ...

وای من اصلا این مدت دوسش ندارم! گاهی دلم میخواد پرتش کنم ازخونه بیرون. فقط وقتی بهم محبت کنه دوسش دارم

بله قابل حدس بود ، شما بیاید و جلوی همسر تا میتونید ب بچه محبت کنید و بیشتر ب همسر و ازش تشکر کنید ک ...

نمیتونم بهش محبت کنم, دست خودم نیست, وقتی میبینم انقد راحت مثل زمانیکه بچه نبودده به کاروهمه چیش میرسه ومن کاملادرخدمت بچم, آخرم بایدجوابگوباشم ازش بدم میاد... 

به نظر من شوهرت بخاطر دوري از تو از موقع بارداري تا الان  ميخواد اينجوري حلب توجه كنه  ب ...

نمیتونم به باباش توجه ککنم, وقتی میبینم همسرم مثل گذشته به کاراش میرسه وتازه طلبکارم هست ازمن, نمیخوام بهش محل بزارم, اتفاقا به بچم بازبون بچه گونه حرف میزنم ومیگم بابایی روبندازیم کوچه راحت شییییم! 

2706