2726
سلام دخترم 2سال و 2 هفته شه .
الان دو هفته است که از شیر گرفتمش خیلی بداخلاق شده گیر میده غر میزنه گریه میکنه دیگه جونمون به لبمون رسیده.
کلا عوض شده .خیلی هم لاغر شده .واقعا دیگه نمیدونیم چیکار کنیم .
خیلی به شیر وابسته بود و بدون می می نمی خوابید ولی یک ماه بود که کم کرده بودم و کلی هر روز باهاش حرف می زدم که بزرگ شدی و دندون داری و غذا میخوری و .... اخرش هم صبر زرد مالیدم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من وقبی پسرمو از شیر گرفتم با باباش سعی کردیم بیشتر ببریمش بیرون وبخصوص موقع خواب میبردیم با ماشین کلی دورش میدادیم وقتی خوابش میبرد میاوردیمش خونه یعنی هم عصر هم شب قبل از اینکه یادش بیفته میبردیم بیرون

پسر منم خیلی وابسته بود و23 ماه شیرش دادم
من وقبی پسرمو از شیر گرفتم با باباش سعی کردیم بیشتر ببریمش بیرون وبخصوص موقع خواب میبردیم با ماشین کلی دورش میدادیم وقتی خوابش میبرد میاوردیمش خونه یعنی هم عصر هم شب قبل از اینکه یادش بیفته میبردیم بیرون

منم دقیقا این مشکل رو داشتم .مثل سیما دورشو شلوغ می کردم ،شباام می بردم با باباش بیرون یه کم با ماشین دور میزدیم خوابش که می برد میومدیم خونه
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
من هم تازه پسرم رو از شیر گرفتم اول دفعات شیردهی رو کم کردم اما اینقدر وابسته بود که فایده نداشت در نهایت چسب زرم گفتم اوف شده نمی تونی بخوری طفلی ترسید دیگه نخواست حالا هر وقت خوابش میاد یواش میگه مامان شید من هم بهش می گم اوف شده می خوای ببینی میگه نه
اما شب ها تو خواب بهش می دم که ا زنظر روانی با میک زدن آروم باشه اینجوری صبح که بیدار میشه خوش اخلاقه البته تا یک هفته دیگه شب رو هم قطع می کنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=984865&PageNumber=1
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1