2726
عنوان

کسایی ک میخواین چاق شین

141 بازدید | 15 پست

جنسینگ بخورین پودرشومیفروشن توی عطاریا ک‌پودرش چینیه خیلی تاثیرخوبی داره وفورا تاثیرشومیبینین من خودم امتحانش کردم با اینکه چنروزبیشترنخورده بودم ولی اطرافیانمم متوجه تغییرم  شده بودن قطش کردم ودیگه نخوردم ولی الان یه قوطی دیگه خریدم ظک مرتب بخورم شمام امتحان کنین عوارض هم نداره،صبح بعدازصبحانه یه قاشق چایخوری بریزین داخل اب یاهرچی ومیل کنین سه روزبا این مقداروبعدازسه روز هر روز نصف قاشق چایخوری

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سه دوره اینو مصرف کردم واقعن تاثیر داشت اما همین ک قط کردم انگار ورمم خابید زودی لاغر شدم

جدی عزیزم چقدوزن اضافه کردی؟شکمم دراوردی؟

جدی عزیزم چقدوزن اضافه کردی؟شکمم دراوردی؟

اره خیلی شکم پهلو اوردم البته من کنار پودر جنسینگ جوانه گندم و سیب زمینی هم استفاده میکردم باشگاهم میرفتم از ۴۳کیلو به ۶۴رسیدم ولی الان ک لاغرشدم راضیم وزنم ۵۹ ولی صورتم خیلی لاغر شده دلم میخاد دوباره پودر استفاده کنم‌فقط از شکم پهلو میترسم تازه شرش راحت شدم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
اره خیلی شکم پهلو اوردم البته من کنار پودر جنسینگ جوانه گندم و سیب زمینی هم استفاده میکردم باشگاهم م ...

وای ینی بخاطرجنسینگ بوده شکم؟

اره عزیزم متاسفانه شکم میاری ولی صورت و پاهام و باس نم واقعن عالی شده بودن فقط شکم تیپمو بهم ریخته ب ...

چ خوب عزیزم بنظرم کنارش حرکات شکموبری درنیاد

اره خیلی شکم پهلو اوردم البته من کنار پودر جنسینگ جوانه گندم و سیب زمینی هم استفاده میکردم باشگاهم م ...

اشتهارو زیاد میکنه یا فقط با مصرفش چاق میشی؟

من حوصله غذا خوردن ندارم از اول عمرم غذا خوردن برام یه کار سخت محسوب میشه میخوام یه راهی باشه بدون افزایش اشتها چاق کنه

2706