2733
2734
عنوان

سرسام گرفتم😫

497 بازدید | 19 پست

ساختمان بغل دستیمونو دارن میسازن هر روز یه مدل صدا میاد امروز که اصلا بماند یک صدا های عجیبی میاد سر درد گرفتم خوابمونو ازمون گرفتن خداشاهده انشاءالله زودتر کارشون تموم بشه تا دیونه نشدم😭😭😭

خدا صبرت بده  

همیشه مهربان خواهم ماند                             حتی اگر کسی قدر مهربانیم را نداند.                            من خدایی دارم که به جای همه برایم جبران میکند...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا صبرت بده    

آی گفتی مثلا به شوهرم گفتم بریم تو یه محله بی سر صدا خونه اجاره کنیم یه محله آروم نتیجش شد یه زمین خالی بغل گوشمون که از بد روزگار تا ما امدیم این خونه شروع به بنایی کردن

منم باردارم...همسایه بغلی؛پشتی و همسایه پایینیمونم دارن ساخت و ساز میکنن...انواع و اقسام صداها میاد...بخدا همش سرسام میشم توخونه.

.پریروز از بس سرسام گرفته بود تا صبحش خواب به چشام نیومد....خدا کنه زودتموم بشه...😔

2738

منم دوران بارداریم بغلمون مجتمع میساختن پسرم دو سالشه هنوزم تموم نشده و سرصدامیاد.هر چقدر حساس باشی بدتره.تلویزیونو روشن بزار بهش فکر نکن.من گاهی یادم میره صدا میاد تازه صداشم خیلی زیاده 

سنگ میتراشن بتونو میتراشن و ماشین سنگین میاد

منم باردارم...همسایه بغلی؛پشتی و همسایه پایینیمونم دارن ساخت و ساز میکنن...انواع و اقسام صداها میاد. ...

آخ آخ عین من صاحب خونمون هم میاد طبقه پایین بنایی دارن بغلمون هم یه خونه نیمه سازه چند روز یه بار میان یه سر صدا میکنن میرن بنایه آدم نمیشه هم چیزی بگه خل نشیم صلوات ساختمون اینور هم که دیگه بماند کم مونده با این دستگاه زمین کنا بیان تو خونمون

منم دوران بارداریم بغلمون مجتمع میساختن پسرم دو سالشه هنوزم تموم نشده و سرصدامیاد.هر چقدر حساس باشی ...

ای وای خدا بهت صبر بده خیلی ناجوره اونجوری بابا دلم میخواد بخوابم امشبم مسافرم😢

آخ آخ عین من صاحب خونمون هم میاد طبقه پایین بنایی دارن بغلمون هم یه خونه نیمه سازه چند روز یه بار می ...

مثل ما....مثلا ما هم تصمیم گرفتیم بریم بهترین جای شهر تو یه محله آروم اما از قضا از روزیکه اومدیم همه جا ساخت و سازه...امروز خونه رو جارو میکشم فردا همه جا گردوخاکه...به آقا میگم این یود اونجایی که میگفتی تو یه محله خوب میبرمت...بفرما انواع و اقسام ماشین سنگینا اینجا کار میکنن!!

2706