2733
2734
عنوان

بگین من با این شوهر چیکار کنم

423 بازدید | 43 پست

خستم‌ کرده واقعا شورشو در اورد برای پسر دایش کار پیدا کرد اونم با باباش اومد از شهرستان کرج بعد دیشب دای همسرم پیام دادم ساعت ۲ شب خواب بودیم اره برا پسردایم غذا بیار برای ناهار فرداش 

اخه شرکت ک میخواد بره ناهار نمیدن 

بعد میخاد اینجا بمون مجردم هست میخاد بره خونه عموش بمونه 

من ساعت ۲ شب پاشدم غذا درست کردم تا ساعت ۴ صبح 

بعد خوابیدم دیدم ساعت ۵ صبح همشون ریختن خونه من 

بعد پاشدم صبحانه درست کردم با ی بچه ۶ ماه وای بچم دیوونه شده بود از سر صدا 

بعدش رفت سرکار 

بعد شوهرم میبنه من بچه اذیت میکنه ناهار دعوتشکن‌کرد اینجا شامم دعوت کرد حالا هیچیم تو خونه نداریم موندم چی درست کنم اصلا فکر نمیکنه 

تصمیم میگیره 

خیلی دیگ شورشو در اورده حالا باید من همیشه برای اون ناهار درست کنم ببره

بنظرتون چیکار کنم اخه ب من چ ربطی داره 

ببخشید طولانی شد

عزیزم بچتو بهونه کن بگو غذا از بیرون بگیره

بخدا طوری نمیشه نهایت میخاد دوروز باهات قهر کنه ک فداسرررت

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بچتو بهونه کن بگو غذا از بیرون بگیره بخدا طوری نمیشه نهایت میخاد دوروز باهات قهر کنه ک فداسرر ...

اخه حقوق هامونو ندادن هیچی پول نداریم خونم مواد غذایی تموم شده ورداشت گوشیشم خاموش کرده احمق

2738

عزیزم قبل از هرکاری یه ایت الکرسی بخون یه لیوان ابم بخور که دلت اروم بگیره.الان با شوهرت دعوا کنی اونا ناهار و شام نمیان خونه ت؟پس سعی کن الکی اوقاتتو تلخ نکنی.اتفاقیه که افتاده.با همون چیزایی که خونه داری غذا درست کن.چند روز دیگه فقط و فقط به یه گوشزد کوچیک و لحن خوب به شوهرت بگو وای اون روز که با من مشورت نکردی و مهمون دعوت کردی هیچی تو خونه نداشتیم حسابی دست و پامو گم کرده بودم و استرس گرفتم

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
اخه حقوق هامونو ندادن هیچی پول نداریم خونم مواد غذایی تموم شده ورداشت گوشیشم خاموش کرده احمق

ی بار اگ مث خودش رفتار کنی درس میشه

گوشیشو خاموش کرده؟ توهم پاشو برو خونه مامانت البت اگ تو یه شهر هسین

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
غذا درس نکن سرد برخورد کن تا خودشون گم شن برن وگرنه لنگر میندازن خونت

لنگر ک انداختن پسر مجرد بیاد خونه خب من راحت نیستم اون حالا هیچی 

افتاد دنبال اون

اونم رفیق باز م ش ر و ب خور

2706