2726
عنوان

عروسی خواهر شوهرم

1392 بازدید | 77 پست

سلام. بچه ها امشب عروسی خاهرشوهرم بود. منوشوهر زودتر از بقیه رفتیم. بعد ک مادرشوهرم اینا اومدن رفتم‌پیشوازشون و سلام کردن خاستم ببوسمش دیدم مادرشوهرم رفت اونور و با بقیه روبوسی کرد بعد که نشستیم رفتم کنارش بشینم تا منو دید رفت اونور . منم خیلی نارحت شدم همش فک میکردم چ دلیلی داره اینکارش...

بعد حالا اینا به کار وقتی مهمونا اومدن دیدم بین عروس و دوماداشون فقط خونواده پدری من نبودن و پدر مادر بقیه اومده بودن تو عروسی..

منم با اینکه خ نارحت شدم به رو خودم نیاوردم و مث همیشه مهربون بودم باشون رقص و ....

ولی اخر شب حدافظی کردیم تو ماشین منتظر بودم شوهرم بیاد زدم زیرگریه ک مادرشوهرم فهمید و اومد گفت بخدا ما اونارو دعوت نکردیم خودشون اومدن وگرنه پدر مادر توم دعوت میکردیم حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غلط کرد دروغ گو 

خداکنه هرچی مادرشوهر فتنه ریشه اش خشک بشه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

منم گفتم نه بابا اشکال نداره مهم نیست. بعد اومد بغلم کرد بوسیدم‌گفت نارحت نشو منم بوسیدمش گفتم نه نارحت نیستم.....

ولی تو عروسی وقتی مادرشوهرم بیمحلم کرد منم بیمحلش کردم و اصلا نگاش نمیکردم... 

مادرشوهرم در کل آدم خوبیه و همیشه جلو همه از من تعریف میکنه.... اما نمیتونم کم محلی کسیو بیدلیل قبول کنم

عزیزم قبل عروسی کاری نکرده بودی که خوشش نیومده باشه؟

یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم اینکه خودش امشب ناراحت بوده مظلوم تر از تو گیر نیوورده که سرش خالی کنه

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2706